u trati BP se mi nezobrazují v nějakejch úsecích koleje

okoun

Skladník
Máš - li trať oficiálně zakoupenou a správný global a dodržel jsi všechny instalační procedury, pak zkus mrknou jak jsi na tom s využitím paměti.

Dan J.

Strojvedoucí
Ještě že je OR tak blbuvzdorný, kdyby byl špatný Global v MSTS, tak by nechyběly jen koleje, ale rovnou by to slítlo. :) I když, kdysi jsem dal na Luhačovice Global s X-tracks a nestčil jsem se divit, MSTS nespadl, ale já jezdil úplně mimo koleje i svršek, po zelených lokách a lesích, to samé mi dělala kdysi trať U79 se špatným Globalem, ale to jsou jediné dva případy, kdy nešel MSTS k zemi.

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Když uživatel něco opomene a zazmatkuje, což se stává i mě, tak je naprosto zbytečné se kohokoli ptát, proč mi OR nefunguje. Nikdo druhý nemůžeme vědět, co dotyčný s adresářema vyváděl.
Postup je jednoduchý. Popřemýšlet, jaké jsem dělal změny od poslední funkčnosti trati. A v každém případě obecně platí, když to funguje, tak před aktualizacemi si udělat zálohu. Nejen trať, ale i Track_B a Global. Anebo někam do čistoty udělat novou instalaci.

Klokan 35

Posunovač
Osobní zkušenost v první vánoční aktualizaci jsem pozapomněl aktualizovat Track_B přímo v OR. A výsledek na některých místech se koleje také nezbrazovali po o opakovaném nainstalování vše v pořádku. Takže výsledek jednoznačně moje blbost a nepozornost při instalování.

Nahoře