nefunkční vectroni

ceske_vlaky

Začátečník
ahoj nevěděl jsem kamto zařadit ale problém je takový mám všechny ladění kabiny a zvuky vše funguje až na ladění v consists editoru je mám přiblížené takže nefunkční nevím někdo co s tím???

hanze.m

Začátečník
Zadaný jazyk nelze rozpoznat. Zkus to prosím nějakým srozumitelným jazykem, ideálně česky. Tohle se fakt nedá.

Klokan 35

Posunovač
Tvl, tohle je masakr a tahle generace nám tady za pár let chce vládnout. Komu jsem co provedl že se takových lidí dočkám ????

Plexi

Signalista
Ptáš se špatně. Spíš "co jsem komu (nebo pro to) neudělal."
Jak říkával náš zeměpisář: "To, jak bude naše Země vypadat za 50 let, závisí hlavně na tom, jak se budete snažit v posteli a do jaké podoby budete svůj výsledek po dalších 15 let opracovávat."
A nemyslete si, generace starých dědků si o vás za vašeho mladí celkem nepochybně myslela to samé. Nakonec, když se vrátím k našemu zeměpisáři - tohle je svět, který všichni tvoříme a je nutné se zamyslet hlavně nad tím, v jakém stavu (za mě dost ostuda) bude předán dalším generacím.

slanour

Cestující
ahoj nevěděl jsem kamto zařadit ale problém je takový mám všechny ladění kabiny a zvuky vše funguje až na ladění v consists editoru je mám přiblížené takže nefunkční nevím někdo co s tím???
a teď znovu, líp a hlavně v českém a srozumitelném jazyce.

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Jako útěchu mohu napsat, že když jsem si z https://msts-rw.cz/ stáhl ty krásné vectrony, také jsem je měl nefunkční. :) Ale mě dostal ten hlavní vypínač, který trvá 40 sekund. :) Nedocvaklo mi to. Však už jsem dědek důchodový, tak mám na to nárok :) Naštěstí já měl nevím od koho, možná odkaz tady z fóra, nějak se mi to válelo na disku. To byl "slovenský dopravce" a ten byl čitelný i pro conbuilder, tak jsem jej rozklonoval a začal jezdit. Ale tam to fungovalo trochu divně včetně divné kabiny, tak jsem pak do složky Openrails aktivoval originál ladění, ale doplnil jsem ty ../ Ale možná tohle je důvod, proč Conbuilder tyto mašiny nepřečte. Protože model tam je, jen ten eng byl divný. Ještě to vyzkouším. Takže vectrony mám už funkční. Zkrátka, nejlépe to má na svých stránkách napsáno Pikku. "jen pro pokročilé uživatele" Jinak si opravdu nezajezdíte.

Bijisek

Začátečník
Jako útěchu mohu napsat, že když jsem si z https://msts-rw.cz/ stáhl ty krásné vectrony, také jsem je měl nefunkční. :) Ale mě dostal ten hlavní vypínač, který trvá 40 sekund. :) Nedocvaklo mi to. Však už jsem dědek důchodový, tak mám na to nárok :) Naštěstí já měl nevím od koho, možná odkaz tady z fóra, nějak se mi to válelo na disku. To byl "slovenský dopravce" a ten byl čitelný i pro conbuilder, tak jsem jej rozklonoval a začal jezdit. Ale tam to fungovalo trochu divně včetně divné kabiny, tak jsem pak do složky Openrails aktivoval originál ladění, ale doplnil jsem ty ../ Ale možná tohle je důvod, proč Conbuilder tyto mašiny nepřečte. Protože model tam je, jen ten eng byl divný. Ještě to vyzkouším. Takže vectrony mám už funkční. Zkrátka, nejlépe to má na svých stránkách napsáno Pikku. "jen pro pokročilé uživatele" Jinak si opravdu nezajezdíte.
mám stejný problém jako p. Šemora, jen s tím že hlavní vypínač se nezapne vůbec, tj. vůbec se nerozjedu...

Nahoře