MSTS AE, MSTS RE, MSTS WE

Craftík

Začátečník
Dobrý den,
Mohl bych se zeptat, jestli se dá někde stáhnout MSTS World editor, MSTS Route editor a další dodatky k MSTS. Popřípadě jestli se dá ještě MSTS koupit. Mám OpenRails a s TSRE5 se mi nepracuje moc dobře.
Děkuji za odpovědi.
 

Dan J.

Strojvedoucí
To se nedivím, editor OR stojí za... Esitory jsou součástí MSTS a ten už se koupit nedá, ale určitě lze sehnat jinou cestou. ;);)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
To je hra MSTS. Ta se musí nainstalovat a pak je přístupný i editor. Ano MSTS je základ na stavění a TSRE je takový i nepostradatelný doplněk. Ale na pokládku kolejí i silnic TSRE opravdu dobrý není. A to mám celkem pevné nervy. A hodně nástrojů mu chybí. Ale co je k nezaplacení, umí opravit rozbité databáze, v MSTS neopravitelné. A pak zarovnávání objektů nebo proměna objektů v editoru rovnou za jiné. Například násep, potřebuji jinou délku, tak si jí v editoru rovnou zkrátím na jinou existující délku. Nebo vyměnit pražce za koridorové u některých kolejí ve stanici, v MSTS nemožné. A tady si přímo zvolím, kterou kolej chci přebarvit.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Narovinu, já osobně bych tři kila za MSTS v dnešní době nedal. Vzhled defaultních tratí, modelů a všeho už dneska dývno neodpovídá standartu. Tak možní 100vku, ne li pade. Takže asi tak.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Dane taky to není žádný MSTS, ikdyž se to na odkazu tak tváří, ale po vstupu do obchodu se dozvíš, že se jedná o digitální distribuci RailWorksu na Steamu, takže bych se neplašil. ;)
...Základní hra obdržela aktualizaci každý rok od vydání, včetně hlavních nových verzí; RailWorks 2: Train Simulator, RailWorks 3: Train Simulator 2012, Train Simulator 2013, Train Simulator 2014...
 

Limo44

Cestující
Dobrý den,
Mohl bych se zeptat, jestli se dá někde stáhnout MSTS World editor, MSTS Route editor a další dodatky k MSTS. Popřípadě jestli se dá ještě MSTS koupit. Mám OpenRails a s TSRE5 se mi nepracuje moc dobře.
Děkuji za odpovědi.
Napíš mi SZ :)
 
Nahoře