Tvorba vlakových souprav v TSRE5

ROMAN18

Začátečník
Dobrý den,
mám takový problém s tvorbou souprav v editoru TSRE5 (v.07.0.01).
Dal jsem tomu správnou cestu - složku pro OR, kde je trať, vlaky apod. Vše se načte, soupravu složim a následně uložím, ale nikde ji pak nenajdu (ani v consistu) prostě nikde.
Nevíte kde bude problém?
Děkuji,
Roman.

poison

Pomocník strojvedoucího
Vyhledej soubor con v PC a hned zjistíš, kde je chyba. Navíc pokud jej uložíš v TSRE5, ten zavřeš a znova otevřeš musíš ho tam vidět.

ROMAN18

Začátečník
Vyhledej soubor con v PC a hned zjistíš, kde je chyba. Navíc pokud jej uložíš v TSRE5, ten zavřeš a znova otevřeš musíš ho tam vidět.
Právě že nevidím, neuloží se to.
Dám uložit, žádná chyba apod. se neobjeví, spíše bych řekl, že se to prostě neukládá.
V TSRE5 je ten consist pouze ve složce UNSAVED, ale chybu uložení mi to nepíše.

poison

Pomocník strojvedoucího
Tak máš špatně posloupnost adresářů. Musíš mí např. Microsoft Games/Trains/Consists. Vozidla pak v Microsoft Games/Trains/Trainset. Pak musíš mít v OR správně cestu k Microsoft Games a mělo by vše fungovat normálně.

ROMAN18

Začátečník
Pošlu sem screeny. Pak klidně vymažu. ve složce open-rails 2021 mám klasicky 4.složky - (SOUND, ROUTES, GLOBAL, TRAINS- tset,con).
Snímek obrazovky 2021-04-06 144058.jpgSnímek obrazovky 2021-04-06 144719.jpgSnímek obrazovky 2021-04-06 144839.jpg

poison

Pomocník strojvedoucího
Mě to v té verzi chodí naprosto normálně, ale může to bejt taky těmi polskými modely, že to editor neuloží. Dělá ti to jen s tímhle výběrem, nebo i u jiných strojů?

ROMAN18

Začátečník
Zkoušel jsem i přeinstalovat, ale pořád stejné.
Je možné, že to může být verzí OR? mám stabilní, né testovací, tedy neaktualizovanou.

poison

Pomocník strojvedoucího
Co máš v položce Filter před uložením?
Máš dole v seznamu Consistů ten nový označený oranžově před uložením?

ROMAN18

Začátečník
Co máš v položce Filtr před uložením?
Máš dole v seznamu Consistů ten nový označený oranžově před uložením?
Před uložením ano, ale pokud změním filtr, tak to zmizí, a když chci přepsat název con. tak se editor vypne.
Před uložením tam mám filtr all,

Nahoře