Tvorba vlakových souprav v TSRE5

ROMAN18

Začátečník
Po uložení to zůstane oranžově vybarvené, ale pokud změním filtr (např. unsaved - tam je vytvořený consists), a pak vrátím zpět na ALL, a chci přepsat název con. tak se editor vypne.

ROMAN18

Začátečník
aktuálně mi to pro změnu ukazuje to, že se to uložilo, a je to i uložené ve filtru all. Ale do Trains-consists se to nedostalo.

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Ale na obrázku je vidět, že tam máš celé hejno constistů (sloupec úplně vlevo).

Takhle je to u mě (na pozadí je Total Commander se složkou consistů):

1.JPG

2.jpg

Josef Vogeltanz

Vlakvedoucí
Podle toho záhlaví na tvém screenu TSRE by jsi měl mít consisty zde: C:\Program Files\open-rails 2021\TRAINS\CONSIST\

poison

Pomocník strojvedoucího
Problém může být ve velkém počtu consist, přejmenuj si složku consist, vytvoř prázdnou a zkus uložit nový consist. Pokud se podaří tak víš kde je zakopanej pes.

Vojta365

Začátečník
Zkus na tsre kliknout pravým, dát otevřít jako správce a povolit úpravy. Taky jsem s tím měl kdysi problém. V nejhorším ještě můžeš zkusit vytvořit složky Train Simulator, Trains, Trainset a Consists na ploše, hodit tam jednu lokomotivu a z ní pak vytvořit consist. K ukládání na plochu ten program žádný extra povolení nepotřebuje.

ROMAN18

Začátečník
Problém může být ve velkém počtu consist, přejmenuj si složku consist, vytvoř prázdnou a zkus uložit nový consist. Pokud se podaří tak víš kde je zakopanej pes.
Zkusil jsem, v TSRE5 ten consists existuje, a ukládá se, ale v adresáři C:\Program Files\open-rails 2021\TRAINS\CONSIST\ se to neukládá...

bobeksoft

Skladník
Vytvoř si soupravu a jednoduše zavři TSRE5 červeným křížkem vpravo nahoře (klikni na Save & Quit).

Meda

Skladník
Těžko to může ukládat, když má nastavenou cestu do D:// - viz příspěvek 24 a 34 . Nebo se pletu ?

Nahoře