Icik`s MG OpenRails - počasí + stmívání a rozednění

Icik

Průvodčí
Ale pozor, pokud máš malý kolizní box na srážky. Když ho mám standard 100,500,500 tak ho jakoby předjíždím a sníh padá až za mnou. Vypadá to takhle divně. Naopak pokud ho mám veliký jako mám v návodu, tak to vypadá ok a ještě k tomu se dá pozorovat daleko větší intenzita srážek.

Icik

Průvodčí
Tak to předbíhání kolizního boxu dělá pořád a dělá to i oficiální MG verze. Něco tam mají shnilého. Hraji tedy volnou jízdu, ale předpokládám, že to bude dělat i v aktivitě.

Dan J.

Strojvedoucí
OK, vrátím na ten větší a uvidíme, tohle musím vychytat, ale jsem rád, že jsem konečně vyjel... Takže už jen vychytat Modrý Portugal co se počasí týká a může ven mezi širý lid... :)
Vinobraní4.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Tak to předbíhání kolizního boxu dělá pořád a dělá to i oficiální MG verze. Něco tam mají shnilého. Hraji tedy volnou jízdu, ale předpokládám, že to bude dělat i v aktivitě.
To už se nějak snad časem vychytá, nejdůležitější je za náma. Dík.

Icik

Průvodčí
Tak ještě jeden poznatek. Když začnu přímo s již navoleným počasím, kolizní box je umístěn dobře a nedá se "předjet". Takže takhle je to ok. V aktivitě to snad bude stejné. Špatná pozice je jen, pokud si vynutím přes lazení počasí srážky.

Dan J.

Strojvedoucí
To jsem teď taky zjistil, že se to, když ladíš přes klávesové zkratky chová jinak, je to zajímavé. Pokud je to napsáno v ACT, je to jinak.

Nahoře