Aktivity pro trať 321 s původním trainsetem

MKGMSCZ

Začátečník
Zdravím vás,
Jelikož nejsem zběhlý v instalaci lokomotiv apod. potřeboval bych pomoc. Mám trať 321 na Open Rails a rád bych si zahrál i další aktivity od tvůrců aktivit. Jen je problém, že většina používá dalších x lokomotiv a vagonu. Neznáte někdo aktivity, které jsou dělané přímo na trainsetu Tratě 321? Nevadí mi si nahradit dvě nebo tři mašiny, jen prostě nechci abych musel měnit x mašin a hledat je po internetu. Děkuji vám mnohokrát.

dvacka

Průvodčí
Ahoj, starší aktivity (tak 10 let zpět) jsou dělané většinou jen na trainsetu BP + něco málo navíc. Tento trainset lze koupit společně s tratí BP.
Co si tak pamatuji, tak trainset tratě 321 je hodně chudý. Pokud si stáhneš nějakou novější aktivitu, u většiny z nich je přiložený soubor s odkazy na chybějící vozidla mimo trainset BP. Tyto vozidla, když si jednou stáhneš, máš je už v trainsetu navždy a příště ti už tolik vozidel chybět nebude.

Dan J.

Strojvedoucí
On má ten traisnet ještě jednu věc, některé vozy se shodují s trainsetem BP a nevím jak jsou laděné, ale po instalaci vozů z 321 přebijí tyto vozy.

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
některé vozy se shodují s trainsetem BP
Jelikož Martin se od Openrails distancoval, tak má ladění jen pro MSTS. Já mám u všech vozidel ladění i ve složkách Openrails a tedy není co překopírovat. A jestli v této době ještě někdo jezdí v MSTS i tak, do MSTS naposledy ladil ŽSR a pochybuji, že by tohle Martin ignoroval.

Nahoře