OpenRails - problém

E469.2001

Začátečník
Dobrý den, neví někdo co s touto chybou? :) Hází mi to u tratě 310, dvk, ZSR 191. Nic jsem s OR nedělal, prostě jsem si chtěl zajezdit a najednou toto. Reinstall jsem zkoušel, i pročistit celkově OR.

Přílohy

• Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    36.6 KB · Zobrazeno: 14

Francek

Posunovač
Používám složku Sound v kmenovém adresáři od TBP ke všem tratím a nemám problémy, do složky Sound v trati nelezu. A vlastně nikdy se mi netalo, že bych měl problém. A projel jsem spoustu zahraničních tratí a problémy nebyly. Problém může být u specifických zvuků k vozům nebo lokomotivám, které by bylo třeba doinstalovat, ale těch je úplné minimum. To je pak většinou chyba toho, že se nečte readme. Nejhorší je pak v panice začít něco pročišťovat a vyhazovat. Tím se pak ještě něco podělá víc, než je.

E469.2001

Začátečník
Mockrát děkuji za pomoc, na půl se mi to podařilo opravit. Ale tratě mi stále ve verzi 1.2.3766 nebo 1.3.1.4328 nejsou, ale naopak v CZ/SK verzi jdou v pohodě. Hází mi to teď tento error.

Přílohy

• Bez názvu jopg.jpg
    Bez názvu jopg.jpg
    88.8 KB · Zobrazeno: 10

Francek

Posunovač
U těch zvuků je někde špatně zapsaný parametr. Hned ten první řádek říká, že nesmí mít nulovou hodnotu.

Francek

Posunovač
Odkazuje to na složku source. V trati máš složku source. Otevírá se to jako poznámkový blok. Tam se zapisují (registrují) zvuky na trati. Ten Tvůj problém bude asi v tom, že v trati, kterou jsi nastavil ke hře, je nějaký zvuk, jehož zápis chybí v tom source. A to se pak projeví jako nulová hodnota. Protože v té složce se nenastavují hodnoty ( 1 ) nebo ( 0 ) apod.

Nahoře