Hraní s kamarádem

TrainspotterDejv

Začátečník
Dobrý den, už delší dobu si chceme s kamarádem zahrát Openrails na trati 240 spolu. Nevím jak, nikde jsem nenašel nějaký návod, jeden jsem našel ale nefungoval. Poradí mi někdo?
 

Martin S.

Pokladník
Zkus tohle, třeba ti to pomůže...
Osobně můžu doporučit 3. možnost, i já ji používám, a funguje bez problémů.
 

TrainspotterDejv

Začátečník
Zkus tohle, třeba ti to pomůže...
Osobně můžu doporučit 3. možnost, i já ji používám, a funguje bez problémů.
To mě nefunguje, já se napojil na server, potom i na klient kamarád taky, nefungovalo nebyli jsme tam spolu, není to tím ze nemáme třeba nějaké nastavení správně?
 

Martin S.

Pokladník
To mě nefunguje, já se napojil na server, potom i na klient kamarád taky, nefungovalo nebyli jsme tam spolu, není to tím ze nemáme třeba nějaké nastavení správně?
Hmm, je možné že ti to neutáhne internet, ale nastavení hry by na to nemělo mít vliv... Pak byste ještě měli mít oba stejně pojmenované složky s vozidly, např. ty máš v trainsetu složku CDlok754, tak by ji měl mít tvůj kamarád také pojmenovanou CDlok754. ;) Také mít stejný port a ip adresu, ale to, předpokládám, víš.
 

Howky

Průvodčí
To je rukama, sepíšu ti znovu:
1.Musíte mít stejnou verzi tratě ! pokud je to třeba BP tak musíte mít verzi 95 oba!

2.Musíte mít stejnou verzi Open Rails !

3.Vozidla musíte mít ve stejných složkách ! takže třeba použijete eso tak složku musíte mít oba cd_363 nebo cd_B atd

4.Pokud tohle máte nachystáno tak si vyberete IP z odkazu:

například:

162.254.144.199:20064

Je potřeba vybrat IP a port který vám to nabídne v danou chvíli.

IP s portem zadáte do políčka viz návod.
A jeden z vás stiskne Klient a čekáte až se připojí.
To že je připojen na server poznáte na té stránce s IP, tam se zobrazí trať a hráč.
Potom se druhý hráč připojuje jako klient.

Až se připojí uvidíš ho opět na té stránce IP adresama.
A hotovo
 

TrainspotterDejv

Začátečník
To je rukama, sepíšu ti znovu:
1.Musíte mít stejnou verzi tratě ! pokud je to třeba BP tak musíte mít verzi 95 oba!

2.Musíte mít stejnou verzi Open Rails !

3.Vozidla musíte mít ve stejných složkách ! takže třeba použijete eso tak složku musíte mít oba cd_363 nebo cd_B atd

4.Pokud tohle máte nachystáno tak si vyberete IP z odkazu:

například:

162.254.144.199:20064


Je potřeba vybrat IP a port který vám to nabídne v danou chvíli.

IP s portem zadáte do políčka viz návod.
A jeden z vás stiskne Klient a čekáte až se připojí.
To že je připojen na server poznáte na té stránce s IP, tam se zobrazí trať a hráč.
Potom se druhý hráč připojuje jako klient.

Až se připojí uvidíš ho opět na té stránce IP adresama.
A hotovo
Dal jsem Klient toto mi to napsalo když jsem zmáčknul Shift + í qqqqqqqqqq.JPG
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Já jsem jenom nepochopil, k čemu ten MP je dobrý. Jo, kdyby se tam připojilo třeba třicet lidí a každý by jel svůj vlak, to by efekt mělo. Ale pokud pojedu z Jihlavy do Brna jen s jedním kamarádem na drátě, tak se jednou potkáme, vykřižujeme se a to je vše.
 

Howky

Průvodčí
Já jsem jenom nepochopil, k čemu ten MP je dobrý. Jo, kdyby se tam připojilo třeba třicet lidí a každý by jel svůj vlak, to by efekt mělo. Ale pokud pojedu z Jihlavy do Brna jen s jedním kamarádem na drátě, tak se jednou potkáme, vykřižujeme se a to je vše.
Musíš vychytat síťovku, kde se sejde více lidí :)
 
Nahoře