Trať Vysočina_1960

duuso

Pomocník strojvedoucího
Zdravím všetkých užívateľov MSTS !

Zajtra bude na našom webe k downloadu znovuzrodená a upravená trať Vysočina_1960.Ide o pôvodnú fiktívnu trať od pána Matějku, ktorú som paralelne s traťou ŽSR130 upravoval do podoby z 50-tych resp. 60-tych rokov, skrátka aby bolo kde jazdiť s parami.Úpravy sa týkali výmeny návestidiel za mechaniky, prípadne ruské svetelné, odstránenie stĺpov TV a osadenie telegrafných stĺpov, vybudovanie hradiel a hlásnic, výmena staničných budov, priecestí, doplnenie dobových vozidiel, postavičiek, komunikácií atď. Pomocnú ruku podali Pikku s Taxom pri dodávke modelov.V trati zhliadnete napr.zauhľovací žeriav! Podoba trate nie je konečná, budú aj update ale tento projekt je u mňa na koľaji č.2, nakoľko na prvej stojí ŽSR130 ale myslím, že to bude lepšie ako hrdzavým klincom do oka.Koniec koncov už sa nedalo pozerať na tie fantastické modely parných lokomotív a iných historických vozidiel od našich skvelých tvorcov ako "nemajú kde chodiť", tak som to vyriešil aspoň takto.Dúfam že sa Vám to bude páčiť.K bezproblémovému chodu trate je potrebné xtracks napr. verziu 3.17.Dotazy, kritiku a kamene očakávam tu.
Pekné vozenie s parami a motorákmi!

P.s.: Vďaka patrí autorovi pôvodnej verzie za súhlas na zverejnenie.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Není co dodat.Abych potrénoval jízdu s párou do aktivit.
Jen si nedovedu vybavit jak to bude s GLOBAL. BP,321 nebo základ?
 
Naposled editoval moderátor:

Martens

Strojvedoucí
Správce
poison napsal:
Není co dodat.Abych potrénoval jízdu s párou do aktivit.
Jen si nedovedu vybavit jak to bude s GLOBAL. BP,321 nebo základ?

Psal tam Xtracks 3.17, takže bych to viděl na 321.
 
Naposled editoval moderátor:

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Martens napsal:
poison napsal:
Není co dodat.Abych potrénoval jízdu s párou do aktivit.
Jen si nedovedu vybavit jak to bude s GLOBAL. BP,321 nebo základ?

Psal tam Xtracks 3.17, takže bych to viděl na 321.

Tato Vysočina naprosto bezproblémově šlape na ÚZK 3.18 a to znamená, že kdo používá Global s XTracks by neměl mít žádné potíže. Pro znalce bych ještě dodal, že zauhlovací jeřáb je dvoukomorový typ Vosáhlo.
 
Naposled editoval moderátor:

duuso

Pomocník strojvedoucího
Vysočinu_1960 mám vedľa ŽSR150, ČD321, ČD183 a ide to v pohode, len tak pre informáciu.
 

latich

Pokladník
Vysočina_1960

Bude tato trať shodná s Vysočinou ,která je umístěna na německých stránkach the train nebo je to původní neořezaná?Dík.S pozdravem latich
 

David Kodet

Pokladník
bob57_cz napsal:
Ten server je totálně "ucpaný" ( http://duuso.demmsts.sk ), co se tam předělaly počítadla. Za 10 minut nemám načtenou základní stránku, Opera načetla bez levého menu a je tam jen info o založení počítadla, dál nepokračuje, IE to pomalu šmudlí taky, načetl 3 levá tlačítka a dost.

Přesně tak.Sputil jsem v 18,00 stahování a rychlost byla 222 bajtú/s a ještě asi 47 h.
Tak jsem to právě te´d stornoval a ani stránka se už nenačte.Takže nezbývá nic jiného než počkat.
 
Naposled editoval moderátor:

VáclavS

Průvodčí
Duuso, Deme, můžete s tím stahováním něco udělat? Co to máte za server? Pomalu nejde nic stahovat ( a 115 hodin na stažení jen tak nikdo nemá) + výpadky serveru, naposlady dnes od 16:00 do 16:00.
Omluvte prudkost reakce, Od Neděle jsem měl velmi špatný přístup k internetu a chyba byla na straně poskytovatele (v mém případě UPC), nějak přestává stíhat.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Duuso, nebude lepší, když ty počítala zůstanou u mne? Je to sice blbý freehosting, ale až na nenahlášené technologické pauzy šlapal podstatně rychleji.......script tam stále je. ;-P
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
bob57_cz napsal:
Martens napsal:
Duuso, nebude lepší, když ty počítala zůstanou u mne? Je to sice blbý freehosting, ale až na nenahlášené technologické pauzy šlapal podstatně rychleji.......script tam stále je. ;-P
On tam bude asi i jiný problém na tom servu, neláduje to ani přes zkrácený link na DAP.
JJ, taky jsem to už zjistil .
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Já tomu do hloubky tolik nerozumím, ale myslím si, že pro weby tohoto typu s takovým traffic, ten je nutné pověsit na nějakého poskytovatele, který to umožňuje.
Myslím, že downloady od Karla z Prahy nebo ode mne (oba máme stránky u Active 24 a zaplacenou určitou úroveň služeb), tam problémy se stahováním by být neměly.
Takže skutečnost, že ani nyní se mi Duusovy stránky nenačtou vidím v předplacené úrovni tohoto prostoru. Ale opakuji do hloubky nevidím. Jen když jsem se rozhodoval, jaký model si předplatit, tak zvýšený traffic nebyl u nejlevnějších. A je to celkem logické.

Proto si všichni uvědomte, co si myslíte, že něco si stáhnete zadarmo, že to zadarmo není, ale že Vám to někdo musel zaplatit. A za to poděkujte Karlovi Ok1dnh, který svůj prostor pro MSTS sponzoruje. Nechci mluvit za něj, ale myslím si, kdyby jste jej poprosili o prostor na tratě ke stažení, určitě by se s tímto člověkem dalo domluvit. To samé Ppoollll.
 

Miran

Moderátor
Správce
bob57_cz napsal:
Jiří Maxa napsal:
Duuso, tu trať měl rozdělit na 8 archívů po 50 MB a hodit to na http://www.edisk.cz , stahování z toho serveru je dost rychlé.
Jiří, tady je tvoje rada úplně na kulový, co by kdo měl a kde.!
Na tom vebu jsou desítky vozidel nějaký ten rok a nic nebylo nedostupné, krom občasných výpadků či dočasnou chybičkou v linku.
Počkejme na opravu závady a bude klid. Přesouvání na jiné místo je zbytečné a už vůbec ne to tebou udané.
Jiří Maxa napsal:
Nevíte,kde ta trať je ? Na stránkách http://duuso.demmsts.sk/ žádný odkaz ke stažení není. Pls. :?:
No vidíš, patříš ke šťastnějším, kteří si mohou stránku otevřít. Mi se neukáže ani ta astránka. Ta štreka tam je a nebude k mání do opravy chyby serveru...(zítra je prvního, třeba se odblokuje FUP, pokud tam je, přece jen byl zvýšený provoz v posledních dnech oproti ročnímu normálu)

No já si myslím, že nejde o žádnou technickou chybu, ale o docela sprosté utípnutí rychlosti stahování ze strany provozovatele serveru. Dokud tam neumístili trať 130, tak bylo vše OK. Po zvýšeném trafficu při stahování 130 to šlo náhle k čertu.
 
Naposled editoval moderátor:

Matýsek

Průvodčí
bob57_cz napsal:
Jiří Maxa napsal:
Duuso, tu trať měl rozdělit na 8 archívů po 50 MB a hodit to na http://www.edisk.cz , stahování z toho serveru je dost rychlé.
Jiří, tady je tvoje rada úplně na kulový, co by kdo měl a kde.!
Na tom vebu jsou desítky vozidel nějaký ten rok a nic nebylo nedostupné, krom občasných výpadků či dočasnou chybičkou v linku.
Počkejme na opravu závady a bude klid. Přesouvání na jiné místo je zbytečné a už vůbec ne to tebou udané.
Jiří Maxa napsal:
Nevíte,kde ta trať je ? Na stránkách http://duuso.demmsts.sk/ žádný odkaz ke stažení není. Pls. :?:
No vidíš, patříš ke šťastnějším, kteří si mohou stránku otevřít. Mi se neukáže ani ta astránka. Ta štreka tam je a nebude k mání do opravy chyby serveru...(zítra je prvního, třeba se odblokuje FUP, pokud tam je, přece jen byl zvýšený provoz v posledních dnech oproti ročnímu normálu)
Já mám taky FUP,ale ty stránky se mi načtou dobře a i stahování mě jde sice pomalu ( kolem 3kb/s ),ale jde. Tak uvidím zítra už mi to zruší.
 
Naposled editoval moderátor:

krupan

Cestující
Miran napsal:
No já si myslím, že nejde o žádnou technickou chybu, ale o docela sprosté utípnutí rychlosti stahování ze strany provozovatele serveru. Dokud tam neumístili trať 130, tak bylo vše OK. Po zvýšeném trafficu při stahování 130 to šlo náhle k čertu.

Ono pokud je to nějaký freehosting (vyrozuměl jsem, že ano), tak se při takto masívních souborech, není co divit.
 
Nahoře