Nejde kabina

Icik

Pomocník strojvedoucího
Stačí jeden trainset v jednom profilu a do duhého ho jen nasdílet.
Dobrý tip hrochu. Já měl sice jeden společný GLOBAL na všechny tratě. OpenRails to umožňuje, pokud si dáte tsection.dat z GLOBAL tratí do podsložky OpenRails přímo do tratě a využijete univerzální tsection.dat, který dáte zase do složky GLOBAL. Takhle nemusíte vůbec nic přesouvat nebo s tím jakkoliv manipulovat.
Jenže má to jednu nevýhodu. Pokud se v GLOBAL nalézají některé modely objektů se stejným názvem, tak tam zůstane jen ten nejnovější. A tohle může v některých tratí dělat bordel, třeba že nebude lícovat vjezd do tunelu apod.
Proto jsem od tohoto řešení teď upustil a udělal si profily pro každou trať s vlastním GLOBAL a SOUND. Na složku TRAINS jsem si vytvořil symbolické odkazy, takže ji mám úplně mimo a je sdílená mezi profily. Funguje to skvěle.
 

Venny

Signalista
Zdravím a díky tvůrčímu kolektivu za nové ladění X5X. :)
V souborech ENG lokomotiv 350 pro MG-OR jsem našel drobný renonc ve směrování vnitřních zvuků:
V zápisu je ..\\..\\common.snd\\sndX5X\\350cab_s-ACDC.sms, namísto očekávaných ../../common.snd/sndX5X/350cab-P_s-ACDC.sms nebo ../../common.snd/sndX5X/350cab-ACDC.sms, jak je definováno ve složce zvuků sndX5X.
Podobně u řad 150/151 je v ENGu směrování na ..//..//common.snd//sndX5X//150cab.sms, přestože správně by mělo být ..//..//common.snd//sndX5X//150cabP.sms nebo ..//..//common.snd//sndX5X//150cabZ.sms. Zřejmě pozůstatek směrování z předchozí verze zvuků X5X, je tu však duplicita názvů složek.
Po opravě zvuky fungují normálně. ;)
 
Nahoře