Nabídka textur na skinování

duuso

Pomocník strojvedoucího
@duuso Nechci Tě nijak zklamat, ale na FB jsi psal, že fotky poskytneš seriózním zájemcům, ale @C3rv je právě Filip Červenka, kterému jsi to poskytnout nechtěl... :(
Nechcelo sa mi to riešiť s niekoľkými záujemcami a ani som nemal čas tak som sem vyhodil link a nech ťahá kto chce. Myslíš, že on by tú mašinu spravil ? Asi nie...
 
No, též si myslím. On si vždy preventivně napíše o všechny fotky, co se kde nabízí, ale nikdy nikdo nevidí hotový výsledek. Co neukradne, to nemá. Asi tak nějak. To už je pravděpodobnější, že se dočkáš toho "plecháča" ode mě. :)
 

Stanci

Začátečník
Zdravím akurát pozerám že sú tu kontajnery aj ja by som mal o ne záujem hlavne o niake grafitové bol by mi tu niekto ich ochotný poslať ? ďakujem vopred prajem pekný deň :)
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Zdravím akurát pozerám že sú tu kontajnery aj ja by som mal o ne záujem hlavne o niake grafitové bol by mi tu niekto ich ochotný poslať ? ďakujem vopred prajem pekný deň :)
Oslov přímo autora fotek, který je nabízí. Pokud je tu nikdo nenabízí, přejdi škemrat do vedlejšího vlákna s žádostmi. Od toho ta vlákna jsou takto rozdělena.
Gramatika platí i o prázdninách, tak piš, jak tě to učí ve škole!
 
Zdravím,

po dlouhé době nabízím sadu fotografií dočasně zapůjčené lokomotivy 731 024-6 do Brna. Je to jediná špageta v tomto slušivém a zachovalém nátěru. Určitě by stála za to mít ji někde v ranžíru. Fotky střechy bych měl (sice z jiné lokomotivy, ale to by nemuselo vadit).
 

Přílohy

ČD 854 028 - jedno čelo, oba boky (součást trilobitu, žádná sláva ...)
Zobrazit přílohu 12946 Zobrazit přílohu 12947

ČD 854 209 - obě čela, oba boky
Zobrazit přílohu 12948 Zobrazit přílohu 12949
A něco, něco, něco ... no prostě několikrát něco ... a závěrem jednu ...
ČDC Es 5555 168 - oba boky, jedno čelo (a ještě šikmo - už odjížděl)
Zobrazit přílohu 12950 Zobrazit přílohu 12951

Pokud o něco a něco nebude zájem nabídnu posléze opět veřejně.
Můžu poprosit tyto fotky Esky? Ke tvorbě skinu do TANE. Děkuji moc. Muj email je Tomas@pardubak.cz
 
Posílám, jak jsem slíbil všechno, co jsem nafotil po depech a nádražích, jak v Praze, tak v Ústí nad Labem.

Možná se dá z toho něco použít.
 

Přílohy

Omlouvám se. ted jsem to zkrompresoval všechno.
 

Přílohy

Tak model je pěkný (a dokonce ho lze rozumně skinovat!), ale ti skinaři nám nějak vymřeli. (Nebo dělají pořád dokola jedno a to samé.)
Spis je to o tom, že plno lidí začlo tvořit do RW a do MSTS a OR přestaly tvořit. Já své skiny dam do msts pouze pokud je stejný model...
 
Nahoře