Hlásič zastávek

Martens

Strojvedoucí
Správce
Docela mne těší, že byť jsem ten hlásič programoval jen pro MHD ( tehdy pro Vladovu síť ODIS), tak našel uplatnění i jinde. Nicméně malá zmínka v readme by nebolela ;)
 

8106668

Začátečník
:) Zmínka doplněna
a tím pádem se také změnil download link na http://www.ulozto.cz/9015725/msts-hlaseni-esko-praha-zip
 
Naposled editoval moderátor:

Martens

Strojvedoucí
Správce
Díky - malá poznámka k uložišti : nechceš přejít třeba na edisk nebo podobnou službu? Tam není potřeba měnit link po každé aktualizaci - link zůstane stále stejný.
 

8106668

Začátečník
Díky za radu: Takže tady je teda definitivní odkaz na stažení hlášení z City Elefantů kolem Prahy do Hlásiče (včetně hlásiče)

http://www.edisk.cz/stahni/73782/MSTS_hlaseni_Esko_Praha.zip_6.47MB.html
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Martens napsal:
Díky - malá poznámka k uložišti : nechceš přejít třeba na edisk nebo podobnou službu? Tam není potřeba měnit link po každé aktualizaci - link zůstane stále stejný.
Tak tomu se říká den blbec - pěknou číčovinu jsem tady plácnul - jen co je pravda ..... omlouvám se za mystifikaci a už nic prosím Tě neměň....
 

CANDY

Posunovač
tak pokial dobre čítam hlasič je už aj v hre či? to by bolo dobre pre začiatočníkov aj nejaké ukážkové aktivity :) plus hlasení :) ako je to riešené na MHD ostrava..... "aktivita plus hlásenie"....
 

Miran

Moderátor
Správce
To CANDY
No tak to se do toho můžeš s chutí pustit. Když už máš ke všemu komentáře, tak se ukaž ať vidíme co v tobě je...... Vše potřebné je popsáno v balíčku s programem.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Je to řešeno jednoduše - autor trati si dodělal pro jednotlivé linky hlášení dle vzorového *.hla souboru ( a je jedno, jestli je to DPMO, ODIS nebo S linky ( jako poslední zveřejněné).

Hlásič si spustíš před startem aktivity a vybereš si linku, kterou chceš jet. pak stačí jen před příjezdem do stanice stisknout předdefinovanou klávesu ( dávali jsme tam q nebo Q) a to Ti spustí jedno nebo sérii hlášení ( lze i po odjezdu ze stanice s upozorněním na další zastávku).

Jinak s MSTS to nemá nic společného a lze to používat i samostatně.
 

CANDY

Posunovač
To Martens: hej viem hlasič som používal dokonca som špekuloval bola tu debata že v lokomotíve použiť vysielačkové .hla súbory ktoré by si hráč ztláčal. No idem si pozreť nejakú aktivitu a vyskúšať to :)
 

Pepa z Nuslí

Průvodčí
CANDY napsal:
To Martens: hej viem hlasič som používal dokonca som špekuloval bola tu debata že v lokomotíve použiť vysielačkové .hla súbory ktoré by si hráč ztláčal. No idem si pozreť nejakú aktivitu a vyskúšať to :)
Candy, docela je to dobrý nápad, ale řekni mi, to bys musel ale ošetřit hláškama, kdy má fíra stlačit písmeno Q aby se mu přehrála ta či ona hláška.
To snad půjde, ale nechám se překvapit, Každopádně hodně štěstí přeji.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Pepo, právě v tom je ten fígl, že nemusí mačkat klávesu Q nebo q. Stačí v definičním souboru namapovat i jiné klávesy a pak se Ti rádio spustí nezávisle třeba na změně směru, při šáhnutí na brzdu atp.

A protože lze hlášky i řetězit ( třeba ticho), tak se to může "chovat i docela stochasticky - což by na podkreslení mělo stačit.
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Ptáci, tak si můžem hrát, že si na displeji rozhlasu klapneš ruční hlášení zastávek a budeš si klapat sám jako ve skutečnosti ;)
 

dvacka

Průvodčí
svozra napsal:
Je ještě hlásič zastávek? Nemůžu ho najít. :(

Ano, hlásič zastávek ještě je.
Stačí pouze hledat.
http://mlasevic.ic.cz/index.php?adata=./admin/download.php&Oid=13
 

zbynda

Provozní technik
Zdravím,
nemáte prosím někdo nahrané hlašení z Ešuse, ze stanic Děčín hl.n a Praha hl.n. ? Díky
 

loparyis

Začátečník
Čau, nemá někdo v dobré kvalitě hlášení pro S7 a S9 a S1 (až do Kolína) ?
Případně jakkékoliv jiné hlášení z rozhlasu.
Rád z nich vytvořím .hla soubory
Bohužel, na internetu jsou pouze S1 (dobrá kvalita, krátká trasa), S2 (hrozná kvalita) a S4 (celkem ujde)

V případě zájmu prosím o zaslání sz. Díky moc
 

jmm

Cestující
loparyis napsal:
Čau, nemá někdo v dobré kvalitě hlášení pro S7 a S9 a S1 (až do Kolína) ?
Případně jakkékoliv jiné hlášení z rozhlasu.
Rád z nich vytvořím .hla soubory
Bohužel, na internetu jsou pouze S1 (dobrá kvalita, krátká trasa), S2 (hrozná kvalita) a S4 (celkem ujde)

V případě zájmu prosím o zaslání sz. Díky moc

Mám hlášení z Třince na Mosty , ale kvalita není až tak vysoká a navíc to mám jako celé dohromady v 3gp formátu, zatím jsem se nedostal k tomu to nějak nastřihat. Kdyžtak to můžu celé poslat má to asi 25 minut. Jestli by to k něčemu bylo.
 

loparyis

Začátečník
Díky, ale ostravské se mi nehodí, tam to vůbec neznám.

Jinak mám nahranou celou S7, ale to není taky nic moc kvalita.
 
Nahoře