Hlásič zastávek

M.Lukeš

Začátečník
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, zda je ještě někde ke stažení hlásič zastávek Praha - Český Brod pro trať Bratislava-Praha od P.Šemory ? pár odkazů jsem našel, ale nefunkčních.
Děkuji
 

zbynda

Provozní technik
Zduř,
Nemá někdo náhodou hlasíč zastávek do Ústí nad Labem ? Kdysi tady byl odkaz ale už nefunguje. Pokud to někdo má a byl by ochoten poslat tak mi to dupněte do SZ.

Dík :)
 
D

Dagger

Host
Nahrajte někdo, prosím, všechna dostupná hlášení třeba na ulož.to. Zde uvedené odkazy jsou nefunkční.
Předem díky.
 
K

KarlikVejce

Host
Chtěl bych se zeptat přes co můžu editovat soubory .hla, popř. dělat nové

Díky
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
V normálním textovém editoru jako je třeba notepad.exe apod. Strukturou je to navrženo jako standardní ini soubor.
 

maritn02mz

Začátečník
Kdyby někdo měl zájem, tady je odkaz na hlášení linky Český brod - Řevnice, přidal jsem tam funkce zvuků otvírání dveří, spustí se po zmáčknutí ctrl+o a zavírání dveří, spustí se po zmáčknutí ctr+c https://uloz.to/!8nIh3ty3k6DO/cesky-brod-revnice-rar chybí hlášení praha-běchovice-střed, kdyby někdo měl, zašlete prosím ať ho můžu přidat, díky
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
V tuto chvíli jedině zkonvertovat mp3 na wav (je na to šest půlek různých konvertorů), což je v tuto chvíli nejméně bolestné a nejrychlejší řešení.
Další variantou je přeprogramování Hlásiče - zdrojáky a volný čas bych ale musel pohledat.
 

Ikarus280.08

Cestující
Preprogramovávať to snáď nebude nutné, len som chcel vedieť, či sa to dá aj bez konvertu. Každopádne program to skonvertoval za pár sekúnd a funguje to, tak ďakujem. :)
 

Olikeman

Cestující
Zdravím,
Neviete dajú sa zohnať hlásenia staníc vo vlaku?na trať ŽSR 180 alebo na hocijakú inú?

Ďakujem za rady
 
Nahoře