Hlásič zastávek

G

Guest

Host
Nevíte jak by se dalo do definičního souboru s příponou HLA definovat ENTER ? To by bylo dobré v aktivitách,pro výstup a nástup cestujících.Jenže jsem to zkoušel,ale bere to jako písmeno E,tak to asi zřejmě je přizpůsobený na písmenka.
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
Jiří napsal:
Nevíte jak by se dalo do definičního souboru s příponou HLA definovat ENTER ? To by bylo dobré v aktivitách,pro výstup a nástup cestujících.Jenže jsem to zkoušel,ale bere to jako písmeno E,tak to asi zřejmě je přizpůsobený na písmenka.
Enter ani jiné funkční klávesy to zatím nebere (do doby, než změním systém snímání klávesnicového bufferu) ..... což ale až tak velká vada na kráse není, neboť takhle si můžeš spustit přehrávání před příjezdem do stanice a ne až po zastavení na výstup cestujících......

CO to trhání Jiří? Ještě vám to zastavuje MSTS?
 

JOHNZ

Průvodčí
Zbyněk Šemora napsal:
S těmi zvuky bych tolik optimistický nebyl. Možná v metru, tam se jede v díře, ale v trati, kde je plno objektů je waw soubor je poslední kapkou která způsobí pád. Nejprve to raději otestujte a to ve velkých městech. Na slezinu je to dobré téma. Zvuky obecně a co MSTS unese.

Toto so samotným MsTS a jeho vnútornosťami chvalabohu ZHOLA NIČ NEMÁ ...
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
JOHNZ napsal:
Zbyněk Šemora napsal:
S těmi zvuky bych tolik optimistický nebyl. Možná v metru, tam se jede v díře, ale v trati, kde je plno objektů je waw soubor je poslední kapkou která způsobí pád. Nejprve to raději otestujte a to ve velkých městech. Na slezinu je to dobré téma. Zvuky obecně a co MSTS unese.

Toto so samotným MsTS a jeho vnútornosťami chvalabohu ZHOLA NIČ NEMÁ ...
Tedy Johnz
Ty se překonáváš. 14 měsíců jsi spal? Nedošlo Ti, že to bylo v době, kdy MSTS neunesl rozhlas v Praze hlavním a v Hradci to dost padalo.
Chlapi, když něco cituji, koukněte se laskavě na datum. Pokud nechcete někomu prokazovat, že dotyčný před lety mluvil jinak.
 
Naposled editoval moderátor:

Martens

Strojvedoucí
Správce
To Johnz a Zbyněk : Nějak nechápu, jakou souvislost to má s Hlásičem zastávek.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Martens napsal:
To Johnz a Zbyněk : Nějak nechápu, jakou souvislost to má s Hlásičem zastávek.
Já to také nechápal, protože za ten rok problém s přehráváním zvuků versus padání MSTS vyřešil MSTS BIN.
 

JOHNZ

Průvodčí
Zbyněk Šemora napsal:
Martens napsal:
To Johnz a Zbyněk : Nějak nechápu, jakou souvislost to má s Hlásičem zastávek.
Já to také nechápal, protože za ten rok problém s přehráváním zvuků versus padání MSTS vyřešil MSTS BIN.

Martens: On to nechápe akuráttak Zbyněk ... ako môže MsTS padať na zobrazenie zvuku iným programom (ktorý má pridelenú inú pamäť, vytvorený iný proces a tak ďalej)
 

8106668

Začátečník
Hlášení do City Elefanta na linky S4(Kralupy-Praha), S1(Český Brod-Praha), S2(Lysá n. L.-Praha)
Hlášení na lince S2 nejsou příliš kvalitní a strašně šumí - taky byla vynechána zastávka Čelákovice-Jiřina, protože na trati pana Šemory ta zastávka taktéž není.

http://www.ulozto.cz/9007856/soubory-zip

Hlášení dodali: viz Readme soubor
Ctrl+V - Uvítání
Ctrl+D - Poděkování za využití služeb ČD
 
Naposled editoval moderátor:

lukas matura

Průvodčí
Díky, je to paráda. Už jsem s hliníkem 2x obrátil na 321 kralupy- masaryčka- český brod. Už dlouho jsem si nezajel se 471. Dále mám dotaz. Není v plánu prodloužit hlášení do kolína?
 

8106668

Začátečník
Když to někdo nahraje, tak si to tam klidně může nakonfigurovat sám, je to jednoduchý.

Odkaz o tři příspěvky výše už neplatí, nahrál jsem na uloz.to balíček i s hlášením na S41.
http://www.ulozto.cz/9012187/msts-hlaseni-esko-praha-zip
Už tam není heslo
 

lukas matura

Průvodčí
Jak se to nakonfiguruje? Možná se podaří něco nahrát v 854 v úseku brno náměst nad oslavou. Ještě jednou díky
 

8106668

Začátečník
Já nevim jak to vysvětlit, prostě si otevřete nějaký už hotový soubor .hla v poznámkovym bloku, pořádně se na něj podívejte a zkuste pochopit ten systém :)
 
Nahoře