Zvuky Jacek

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Matýsek napsal:
E499_2002 napsal:
Matýsek napsal:
E499_2002 napsal:
Jacek napsal:
Petan K. napsal:
Tak dobrý vyřešeno,byl to muj špatnej způsob jízdy. :D
Nechci bejt nevděčnej ale myslym si že by u brejlovců měli být víc slyšet basy.
Nedá se zavděčit všem - jeden chce hlasitější trakční motory, jiný tišší, někdo řekne, že nějaký zvuk je nevýrazný, druhý se hned ozve, že to tak nemá řvát...

Jen ať je motor a všechno pěkně slyšet, ale ať zase moc nepiští, třeba píšťala bo to až moc potom škvrčí...
A co takhle zlatý tele ,to bys nechtěl?A co takhle zlatý tele ,to bys nechtěl?

Ne, nechtěl a nemusíte mi to psát dvakrát. Mě to stačí jednou... [Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://www.pc-help.cz/images/smiles/PDT_nunu.gif
To abys to nepřehlédl když to budeš číst. Jako už několikrát. :D

Pokud nejste řešení tohoto problému, tak ste jeho příčina...
A už mi dejte pokoj, vůbec nejste vtipný...
 

Kontra

Cestující
Sakra chlapi, není jednodušší si sms-kové soubory upravit podle svého? Já to tak dělám už dlouho, jenom se s tím nikde nechlubím. Autoři někdy tyto zásahy nemají rádi, ale mám to pro vlastní potřebu, že ano. Navíc ta specifičnost každého stroje a tím i jeho chování i zvuků k tomu vybízí.
 

Robo

Průvodčí
Kontra napsal:
Sakra chlapi, není jednodušší si sms-kové soubory upravit podle svého? Já to tak dělám už dlouho, jenom se s tím nikde nechlubím. Autoři někdy tyto zásahy nemají rádi, ale mám to pro vlastní potřebu, že ano. Navíc ta specifičnost každého stroje a tím i jeho chování i zvuků k tomu vybízí.

Presne tak, ja robím to isté.
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Matýsek napsal:
E499_2002 napsal:
Robo napsal:
Chlapci, dokedy sa chcete citovať ? Však okrem vás sa tu aj tak nikto nebaví. :D

No Robo, začal s tím ten Matýsek, ne já.
No snad jsi se neurazil. To byla jen sranda.

Mi to tak nepřišlo, ale dobře...
S těma sms a zvukama si taky upravuju dle vlastní potřeby, hlavně pro mojí novou trať, kterou stavím :D
 
Naposled editoval moderátor:

Robo

Průvodčí
Matýsek napsal:
No snad jsi se neurazil. To byla jen sranda.

Kdeže, len ma trošku hnevá, že ak do budúcna budem musieť niečo hľadať, tak popritom tu nájdem henten primitívny bordel. :D
 
Naposled editoval moderátor:

Jacek

Průvodčí
Tak nevím, je to ještě vlákno o mých zvucích? Já jen, že bych si dovolil sem napsat, že brzo budou nové zvuky pro pětasedmy.
 

Robo

Průvodčí
Myslím, že v pripravovanom balíku chýbajú verzie sms a síce - 131, 240, 363/2 s RM Mirel.
 

PAja26

Pokladník
Zkusím se zepta tu. Tento týden jsem si nainstaloval vyladěné loko (ř. 130 a 150/1) a updatoval jsem si zvuky. (mám vlastní uspořádání trainsetu). Loko jsou super, jediné co mi vadí jsou zvuky. Uplně se mi ztrácí zvuky trakčních motorů. Asi to souvisí s tím že v engu HV jsou kvůli správným vlastnostem šílený čisla u výkonu, tažné síly atd. U vyladěných loko tak skoro motory nezabírají a proto nejsou slyšet. je to tak? Bude toto v opravném balíku pro el. lok. rešeno? dík za odpověď.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
PAja26 napsal:
Zkusím se zepta tu. Tento týden jsem si nainstaloval vyladěné loko (ř. 130 a 150/1) a updatoval jsem si zvuky. (mám vlastní uspořádání trainsetu). Loko jsou super, jediné co mi vadí jsou zvuky. Uplně se mi ztrácí zvuky trakčních motorů. Asi to souvisí s tím že v engu HV jsou kvůli správným vlastnostem šílený čisla u výkonu, tažné síly atd. U vyladěných loko tak skoro motory nezabírají a proto nejsou slyšet. je to tak? Bude toto v opravném balíku pro el. lok. rešeno? dík za odpověď.
V nových Jackových zvucích vypadá vše pro 350 potažmo 150/1 v pořádku.
Momentálně dělám na novém ladění 350 a použil jsem Jackovy nové sms, kde jsem jen nastavil hodnoty na nové předpokládané ladění a nemám se zvuky zatím výrazné problémy.
130ku jsem ještě netestoval, ale předpokládám, že zhruba bude použit stejný mustr.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
PAja26 napsal:
Zkusím se zepta tu. Tento týden jsem si nainstaloval vyladěné loko (ř. 130 a 150/1) a updatoval jsem si zvuky. (mám vlastní uspořádání trainsetu). Loko jsou super, jediné co mi vadí jsou zvuky. Uplně se mi ztrácí zvuky trakčních motorů. Asi to souvisí s tím že v engu HV jsou kvůli správným vlastnostem šílený čisla u výkonu, tažné síly atd. U vyladěných loko tak skoro motory nezabírají a proto nejsou slyšet. je to tak? Bude toto v opravném balíku pro el. lok. rešeno? dík za odpověď.
Budeš se divit, ale na současných 350 jsou trakčáky slyšet jen na pozadí. V kabině poměrný klid. Oproti původním nemají pneumotor, tedy pokud hýbeš rajčákama, tak není slyšet žádný zvuk, kromě vrzání vlastního rajčáku. Ale to by měl napast podrobněji, kdo na tomto pravidelně současně jezdí.
Bob57: právě z důvodu absence pneumotoru jsem měl připomínku na nové Jackovy zvuky u 350. To co vydal by odpovídalo ES499.0 Jak to má současně 150 a 151, nemohu posoudit.
 

PAja26

Pokladník
dík za osvětu. U těch 350/150/151 jsem na to hučení ve vyšších rychlostech byl zvyklí, tak si budu teda zvikat na nové. ale ta 130 dělala vždy děsnej rachot. I ten chladič řval ze začátku a pak jak ubývaly odpory tak ten rambajs nahradili trakčáky (v reálu). V msts to fungovalo podobně ale po změně eng ze starého na vyladěný hučí jen chladič.
 

Jacek

Průvodčí
Já jsem zatím krom 372 a 680 nic z elektrik nevydával, čili je třeba počkat až zveřejním nový balík. Tr. motory u 130 jsou upraveny.
 

Petan K.

Začátečník
Tak jěště jednou k těm zvukum k brejlovcum,řeknu to svymi slovy.
Zvuk volnoběhu u Kyklopa se mění po každém přechodu do volnoběhu.
Jako by se měnila smyčka nebo rychlost přehrávání volnoběhu.Nevim jak to přesně popsat,prostě zvuk volnoběhu zní pokaždý jinak,ale jen u sms souborů Kyklopa.
Nevíte co s tim???
 

Robo

Průvodčí
Mňa by zaujímalo od skúsenejších - je možno hodiť podmienku k Random Trigger, že by sa spúšťal len pokiaľ vozidlo stojí ?
 
Nahoře