Repainty Čouda a Jonáš archiv #1

Stav
nelze přidat další příspěvky.

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Rozhodl jsem se nezahálet a také něčím přispět do světa MSTS. Na mé stránce budu zveřejňovat repanty a to jak vozů tak lokomotiv převážne z Meziměstska. Značení by mělo být shodné se značením BP. Veškeré názory a připomínky pište sem.

pozn.: stránky možno prohlížet pouze v Internet explorer.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Re: Repainty Čouda

Čouda napsal:
Rozhodl jsem se nezahálet a také něčím přispět do světa MSTS. Na mé stránce budu zveřejňovat repanty a to jak vozů tak lokomotiv převážne z Meziměstska. Značení by mělo být shodné se značením BP. Veškeré názory a připomínky pište sem.

pozn.: stránky možno prohlížet pouze v Internet explorer.

Obávám se, že program Frontpage není zřejmě to pravé ořechové pro tvorbu stránek. Vždyť je dnes tolik možností. Nebo je to schválně, abychom my, uživatelé alternetivních normalisovaných prohlížečů, byli ochuzeni o Tvoje repainty ?
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
bob57_cz napsal:
Čouda napsal:
Tobě se to blbě čte? To červený písmo na černým pozadí je tam schválně, ale je fakt že tu modrou musím odstranit. Někdy až zas budu mít chuť na to juknu.
Ono by bylo lepší odstranit tu černou ! Jinak ta červená jde určitě taky udělat světlejší.

Změna bude možná ještě dnes večer
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Re: Repainty Čouda

Pikku napsal:
Čouda napsal:
Rozhodl jsem se nezahálet a také něčím přispět do světa MSTS. Na mé stránce budu zveřejňovat repanty a to jak vozů tak lokomotiv převážne z Meziměstska. Značení by mělo být shodné se značením BP. Veškeré názory a připomínky pište sem.

pozn.: stránky možno prohlížet pouze v Internet explorer.

Obávám se, že program Frontpage není zřejmě to pravé ořechové pro tvorbu stránek. Vždyť je dnes tolik možností. Nebo je to schválně, abychom my, uživatelé alternetivních normalisovaných prohlížečů, byli ochuzeni o Tvoje repainty ?

problém je jinde. Já na to nepoužívám program, nýbrž to klasicky píšu. Po pravdě řečeno neznám ani jeden program na tvorbu stránek, ale to už se odkláním od tématu
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Petr Novák napsal:
Chtěl jsem se tam mrknout a stejně jako Pikku mám smůlu,používám alternativní prohlížeč... :(

To je mi líto já se to pokusím předělat, ale bude to trvat strašně dlouho. Já taky normálně nepoužívám explorer, ale jiný prohlížeč akorát na tudle stránku se jinak než přes explorer nikdo nedostane
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Re: Repainty Čouda

bob57_cz napsal:
Čouda napsal:
problém je jinde. Já na to nepoužívám program, nýbrž to klasicky píšu. Po pravdě řečeno neznám ani jeden program na tvorbu stránek, ale to už se odkláním od tématu
Tím spíše bys mohl vědět, že místo barvy "red" můžeš psát barvy RGB v rozsahu 000000--FFFFFF.
( http://www.jakpsatweb.cz/ )

ano to vím, ale sem línej a mě to takhle vpodstatě vyhovovalo
 
Naposled editoval moderátor:

Honza

Průvodčí
Méně grafických serepetiček je někdy více ... hodně problémů třeba může dělat pohyblivý text, ketrý není tak úplně standard www ... chceš-li poradit, pošli mail, něco vymyslíme
 

JOHNZ

Průvodčí
Mne by ani nevadilo zobrazenie, lenze som uzivatelom internetu v SR a tak si to pozrem az ked sa dostanem na intrak ...
 

Miran

Moderátor
Správce
Re: Repainty Čouda

Čouda napsal:
ano to vím, ale sem línej a mě to takhle vpodstatě vyhovovalo

No jo, ale webové stránky se snad píší tak, aby to vyhovovalo návštěvníkům webu, ne? Nebo ti na nich nezálež? Pokud ne, tak nechápu účel takových stránek.
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Re: Repainty Čouda

Miran napsal:
Čouda napsal:
ano to vím, ale sem línej a mě to takhle vpodstatě vyhovovalo

No jo, ale webové stránky se snad píší tak, aby to vyhovovalo návštěvníkům webu, ne? Nebo ti na nich nezáleží? Pokud ne, tak nechápu účel takových stránek.

Záleží, protože ta stránka je pro návštěvníky nikoli pro mě. Po upozornění Bobem to předělám aby to vyhovovalo drtivý vetšině.
 
N

Nick

Host
Taky jsem chtel poradit, ale tady to vidim na kompletni prekopani nejen stranky, ale hlavne tveho povedomi o html. Snad pomuze: http://www.jakpsatweb.cz/navigace/zakladni-kurz.html - jsou tam uvedeny i alternativy, abys nemusel psat primo kod.

Jen takove off-topic: podle ktereho navodu jsi psal kod stranky?
 
Naposled editoval moderátor:

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Nick napsal:
Jen takove off-topic: podle ktereho navodu jsi psal kod stranky?

To je problém. Někde jsem vzal to někde to a potom sem to dal do kupy

Jak se vám líbí můj BDtax? Patrně ho ještě trochu předělám (odlesk os slunce a nestejná barva na skříni-to je jen to nejdůležitější co je potřeba udělat). Pokud máte kritiku (což čekám) klidně ji sem napište. Opravím to co je udělané nevhodně a pomůžete mi tak udělat kvalitní reskin.

Jako další skin bude 714 207-8
[Nalinkovaný obrázek z externího úložiště již neexistuje]: http://stakolej.wz.cz/714 207.JPG
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
Když jsou ty vánoce, tak i já jsem nazahálel a hodil jsem na download skiny dvou piesticků. Jsou to v podstatě vraky. Textury nafotil Duuso a doufám že mi promine, když je zveřejním už teď. Mějte se a stahujte :!:

P.S. stránky opraveny i pro alternativní prohlížeče
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
For Pegas: Jsem rád že se líbí ;)

Na stránkách je ke stažení aktualizovaná verze. jsou doplněny verze "provozních" strojů. Jedná se pouze o doplnění světel, houkaček a na 113 tabulky s čitelným označením.
 

David Kodet

Pokladník
Je hezký ,že budeš dělat repaint 714 207,ale stále nemáme anim. kabinu na tu 714,ve které se už tak dlouho patlá Martens.
Zrovna tak i kabina na 854.Jen kdybych to trochu uměl,tak bych se do toho hned pustil.
Hele Čudo,jak jsem se dozvěděl,tak nejlepší je tady v okolí 810 045 a 549,prej nejhorší rajčákový 810
 

Martens

Strojvedoucí
Správce
David Kodet napsal:
Je hezký ,že budeš dělat repaint 714 207,ale stále nemáme anim. kabinu na tu 714,ve které se už tak dlouho patlá Martens.
Zrovna tak i kabina na 854.Jen kdybych to trochu uměl,tak bych se do toho hned pustil.
Hele Čudo,jak jsem se dozvěděl,tak nejlepší je tady v okolí 810 045 a 549,prej nejhorší rajčákový 810
Co Ti v tom brání se to naučit místo toho vykřikování,že chceš to či ono? Třeba zrovna na té 714?
 

Čouda

Pomocník strojvedoucího
David Kodet napsal:
Je hezký ,že budeš dělat repaint 714 207,ale stále nemáme anim. kabinu na tu 714,ve které se už tak dlouho patlá Martens.
Zrovna tak i kabina na 854.Jen kdybych to trochu uměl,tak bych se do toho hned pustil.
Hele Čudo,jak jsem se dozvěděl,tak nejlepší je tady v okolí 810 045 a 549,prej nejhorší rajčákový 810

Voni ty Chcípáky jsou v pohodě, ale intelo je hajzl. na trati Teplice nad Metují-Trutnov vyvlečou tax jen s problémama proto tam nejezděj a nebo solo. jinak ta 714 je už rozdělaná. Bude brzo. jo a taky už je v Mezu 714 213 z Nymburka. Vypadá velice pěkně novej lak.... 8)
 
Stav
nelze přidat další příspěvky.
Nahoře