Nejnovější aktivity

• P
    philipes1471 reagoval(a) na příspěvek člena JohnRailman ve vlákně OR Skiny John Railman reakcí Lajk Lajk.
    Nová doba.....nový projekt
  • M
    Meda odpověděl(a) ve vlákně CZSK verze 1.5.
    Zdravím, po nejnovější aktualizaci se nerozjedou loko v režimu ARR. Ampérmetr pomalu vystoupá až na maximum a loko se ani nehne...
  • dvacka
    dvacka odpověděl(a) ve vlákně CZSK verze 1.5.
    Chápu tě Zbyňku, jak to myslíš, ale zrovna v tomto úseku se mi jedná o jiný problém. Tady mi jde o to, že pro kolej, na které jedu, není...
    • Bez názvu.jpg
  • dvacka
    dvacka reagoval(a) na příspěvek člena Howky ve vlákně CZSK verze 1.5 reakcí Lajk Lajk.
    dvacka: Ukládání screenu si můžeš nastavit. 1.Shift +F2 2. A pak je tam položka Screenshot a tam je nastavení cesty, kam se ti to má...
  • Zbyněk Šemora
    Zbyněk Šemora odpověděl(a) ve vlákně CZSK verze 1.5.
    Tak to by v reálu nemělo, protože tady není hluché pole. Stahovačka je tam kvůli rozdílu napětí od sousedících měníren. Když je napětí...
  • Zbyněk Šemora
    Zprávy ze stavění tratí. Právě jsem dokončil skloníky na tratích 240, 241 a 244. Hlavně opravil překlepy ve sklonech. Například pokud...
  • Howky
    Howky odpověděl(a) ve vlákně CZSK verze 1.5.
    dvacka: Ukládání screenu si můžeš nastavit. 1.Shift +F2 2. A pak je tam položka Screenshot a tam je nastavení cesty, kam se ti to má...
  • dvacka
    dvacka reagoval(a) na příspěvek člena B68 ve vlákně B68 Activities reakcí Lajk Lajk.
    Dlouho se tady nic neobjevilo, tak je na čase :-) Probíhají poslední testování aktivity (v OR CZ/SK 1.5), kterou jsem měl od loňské zimy...
  • dvacka
    dvacka odpověděl(a) ve vlákně CZSK verze 1.5.
    Zdravím, v aktivitě s kontejnerovým vlakem jedu ze směru od Libně a Malešic do stanice Hostivař. Ve stoupání za Malešicemi je pro dvě...
    • Open Rails 2021-11-30 09-57-42.jpg
  • Šnek
    Šnek odpověděl(a) ve vlákně CZSK verze 1.5.
    Přesně tak, ale při změně napěťové soustavy, ale tam je to asi jasné.
  • duuso
    duuso reagoval(a) na příspěvek člena JohnRailman ve vlákně OR Skiny John Railman reakcí Lajk Lajk.
  • M
    Meda odpověděl(a) ve vlákně CZSK verze 1.5.
    Zdravím a ptám se, zda jsem správně pochopil zdejší příspěvky k postupu při stahování a zdvihání sběrače (hlavně příspěvek č. 210 tohoto...
  • Dan J.
    Dan J. odpověděl(a) ve vlákně Aktivity pro OR Dan J..
    A jsem v Brně s Sp 267, jen dopředu, obrázek je upravený, aby byl světlejší, ale Jeseník až Brno jsem zbrojit nemusel, i když do Brna...
    • brno.jpg
  • Dan J.
    Dan J. odpověděl(a) ve vlákně OpenRails a Monogame.
    Nevm, to se obrať spíš na vývojáře, ale mně jede OR CZ v pohodě.
  • fajo22
    fajo22 reagoval(a) na příspěvek člena JohnRailman ve vlákně OR Skiny John Railman reakcí Lajk Lajk.
Nahoře