Stretnutie fandov MSTS/OR/RW Bratislava 2017

Zúčastním sa stretnutia v BA 11.11.2017


  • Hlasovalo členů
    16
  • Ukončená anketa .

i.masinka

Začátečník
Ahoj příznivci mašinek!
Rád bych se zúčastnil setkání příznivců MSTS 11.11.2017 v Bratislavě.
V hlasování jsem již za sebe hlasoval a požádal jsem o rezervaci noclehu.

Můžete mi prosím někdo z organizátorů na můj mail nebo do mé schránky tady na diskusním fóru poslat nějaké základní info, co bude k dispozici (zejména jídlo) a co je potřeba si zajistit sám?

Děkuji a jsem zvědavý na setkání! ;)

Ahoj Jirka
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Za mne, nesjpíše pojedu, pokud nebudu mít nějakou zkoušku nebo sezení ohledně papíru na náklaďák. Se mnou by snad jel i Dan a gumokolem. To zda nocleh ještě nevim.
 

i.masinka

Začátečník
Ahoj!

Můžete mi prosím napsat místo konání v Bratislavě, abych si mohl zajistit vlastní ubytování nějak rozumně poblíž, prosím?
Apropó: kdy a kde se bude platit za konání a pořádání setkání? Na místě? Kolik asi tak? Platím většinou kartou, tak abych měl dostatečnou hotovost.

Děkuji, Jirka (i.masinka)
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Ubytování nějak rozumně poblíž budeme využívat všichni, ubytovna Ministerstva obrany SR (koukám, že dnes je to Ubytovňa BARMO) je ji několik let kvalitním útočištěm odkud se dobře dostaneš na všechny strany, MDC, místo konání i žel.stanice Bratislava Rača.
 

Tax

Moderátor
Správce
odkud se dobře dostaneš na všechny strany, MDC, místo konání i žel.stanice Bratislava Rača.
Dokonca aj do Pekla ;)

Inak my budeme zasadať tu, od Pekla je to neďaleko, tiež na dosah je bus a električka. Chlap na obrázku je prevádzkar Mário. Do ubytovne pôjdeme busom, peši alebo taxíkom, podľa počasia.

Trasa k nocľahu - Bus 56 ide 23:00 a 23:30
mapka_1.jpg

Trasa pre gumokolákov buď z cesty 2 cez hory, Babu a Pezinok, alebo priamo po D2 cez mesto okolo stanice BA Hlavná
mapka_2.jpg

Ostatné info operatívne neskôr.

Kto by nebol spokojný s ubytovňou Barmo, alebo chce si zobrať nejakú osobu iného pohlavia tak si môže zabezpečiť ubytovanie napríklad tu
 

Tax

Moderátor
Správce
@BR601 : Info pre tých, čo plánujú prísť vlakom:
Varianta 1 z Hlavnej stanice: Trolejbus 201, 210 alebo autobus 61 na Račianske mýto, prestup na električku 3 alebo 5 smer Rača, výstup na zastávke Detvianska
Varianta 2 z Hlavnej stanice: Električka 2 na zastávku Blumentálska, prestup na električku 3 smer Rača, výstup na zastávke Detvianska
Varianta 3 zo stanice Nové Mesto - Regiojet z Prahy: Električka 2 na zastávku Blumentálska, prestup na električku 3 smer Rača, výstup na zastávke Detvianska
Varianta 4 z Hlavnej stanice: osobný vlak do stanice Rača, odtiaľ autobus 52 alebo 56 smer Rača, výstup na zastávke Čachtická
Varianta 5 zo stanice Vinohrady alebo Predmestie: električka 3 alebo 5 smer Rača, výstup na zastávke Detvianska
a pre šialencov ktorí sa radi vozíkajú v električke a MHD všeobecne:
Varianta XXX z Hlavnej stanice: Električka 1 do Petržalky na zastávku Jungmanova, prestup na električku 3 smer Rača, výstup na zastávke Detvianska
alebo
Varianta QQQ z Hlavnej stanice: Električka 1 do Petržalky na zastávku Jungmanova, prestup na električku 3 smer Rača, na zastávke Blumentálska prestup na električku 2 smer ŽST Nové Mesto, výstup na zastávke Polus City Center, návšeteva obchodného centra PCC, zdravotná prechádzka okolo jazera Kuchajda, prestup na električku 4 smer Zlaté piesky, tam prestup na autobus 56 alebo 65 smer Rača, výstup na zastávke Čachtická.

Too much information at once?
 

Tax

Moderátor
Správce
Aktuálne info: Ubytovňa Barmo už neberie civilistov, tak som musel hľadať vhodné ubytovanie. K dispozícii bude 7 lôžok v Uninova Hostel o dve zastávky ďalej. Príchod možný posledným autobusom 56, nocľažné je 20 €. Ubytovňa je priamo pri zastávke autobusu. Ešte je v hre ďalšia ubytovňa v dosahu autobusu 56, tá je lacnejšia (cca 12,5 €/noc), ale je ďalej od MDC aj od reštaurácie Račiansky dvor.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Tudy jsme nechtě jeli před dvěma lety zpět na Břeclav a bylo to romantické, serpentýny, sníh
A já tenkrát zavzpomínal, jak jako dítě jsem jezdil do družobného města Modra. (jako žáčci hudební školy) Jenomže tehdy ještě můj pes tenkrát doma u strejdy oplakával páníčka, kdy už se z té Bratislavy vrátí, tak to celý bonusový zážitek pokazilo. :D
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Tax: Alcapone jel úplně najisto podle navigace na Žilinu. Až jsem viděl ceduli Modra, tak jsem mu naznačil, že tudy asi do Brna nepřijedeme. V Modre jsem byl tedy asi po 40 letech. Už jsem to tam moc nepoznával. :D Tak jsme se museli někde otočit a jet zpět do Pezinka a na Babu. :D Krásná vyhlídková jízda. A navigace občas hlásila, že jedeme opačným směrem. :D
 

Acatus

Provozní technik
Ahoj, jenom drobná poznámka. RegioJet 1035 už nejezdí přímo na Nové Mesto, ale končí na hlavnej, takže tam leda s přestupem na DMU. On pak sice na to N.M. jede, ale už jen soupravově po myčce na hlavním.
 
Nahoře