Jasně, jenže to není tak jednoduché, v aktivitě se jede, budu brát jen kritický úsek:
Lasá - Masarykovo:
Tenhle úsek projíždím 2x, když jedu z Lysé (Kolíma) směr Praha poprvé, na TM jsou stanice a OR je veme i v nové verzi.
Masarykovo - Lysá:
Tenhle úsek projíždím 2x, Na Masarykově revers před perónem, tam je jasné, že nic (příjezd bod výš), Libeň 2. revers a pak na TM není nic, stará verze ale bere odpočet nová nikoliv.
Zde verze u mého příspěvku, která funguje:
Všimni si odpočet kilometrů u Vysočan (ale OR po zastavení zabere)
Zde verze posledního MG, tabulka stanic stejná, OR ale stanice neveme, ano, tak by to mělo být, ale je to malá chyba nahrazena velkou, poněvač v editoru stanice zadány jsou a třeba MSTS by je normálně "viděl":
https://forum.msts.cz/index.php?threads/3027/page-81#lg=post-208144&slide=0
Lysá - Masarykovo 2. projezd stejná situace.
2. průjezd Lysá Masarykovo, zde vidíš stanice i TM, TM prázdný, stará verze ale odpočítává, nová NE.
Masaeykovo - Lysá (Kutná Hora), až zde v úseku Masarykovo - Lysá nová verze zahájí odpočet.
Poslední průjezd Masarykovo - Lysá, tam už jsou stanice i na TM a vidí je obě verze OR.
Jestli, tak mi pošli mejl a pošlu ti aktivitu na test, ale upozorňuji, že je tam mrtě vozidel, ale jízda za to stojí, alespoň si myslím. Pak uvidíš sám, ale testovat to a jet po hodině a něco obrat, kde zjistíš, že je chyba a vracet se na začátek je na oser.