Skiny Ricar

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Pane RicarCZ prosím překontrolujte si odkazy. U Žabotlam Vám chyběj textury, třeba 451056 či 451091. Dál jsem to nekontroloval.
 

RicarCZ

Pokladník
Pane RicarCZ prosím překontrolujte si odkazy. U Žabotlam Vám chyběj textury, třeba 451056 či 451091. Dál jsem to nekontroloval.
Jaké textury konkrétně chybí? Pro OR mám použity .dds textury, nutno mít v nastavení zapnuté "Načtení DDS textury přednostně před ACE" a pro MSTS jsou všechny textury normálně v .ace.
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Chci skin velice pochválit, je to dokonalá práce. Jak s Cukajdem moc nejezdím, tohle se vážně povedlo. Díky @RicarCZ !
cukajdo.jpg
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Ja používám MSTS a tam nemáš textury, chyběj textury xxxA, xxxB. Prostě mam šediváka i msts na mě řve.
 

RicarCZ

Pokladník
Ja používám MSTS a tam nemáš textury, chyběj textury xxxA, xxxB. Prostě mam šediváka i msts na mě řve.
Můžeš zkusit znova stáhnout, nahrál jsem MSTS verze na úložiště znovu. Textury tam musí být, protože všechny balíčky jak pro MSTS tak pro OR byly testovány a nikdo jiný zatím nic nehlásil.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj, zjistil jsem chybu u motoráku ČD 810.228-7, shazuje editor aktivit. Příčina je v tom, že se nejmenuje stejně soubor eng s názvem Engine a Wagon, u nich chybí v názvu "CD": "CD_810228". Jde o neg pro MSTS. Pro OR v podsložce je v pořádku.
 

Mario

Skladník
Ahoj,u vozu ČD Bmz230 052 je nepohyblivý podvozek (při jízdě do oblouku se nevyklání,ani se netočí kotouče).Dokázal by někdo poradit,jak to opravit?Nebo je nutný zásah do modelu?
 
Nahoře