Aktivity pro OR Dan J.

Dan J.

Strojvedoucí
Tak když byla ta ochota kabinu poslat, pustil jsem se do noční verze, dneska nebo zítra ji tu zavěsím k donwloadu. :)
cab strela.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
1. velký test a 2. malá ukázka z testu nákladního vlaku z roku 1949/50, Stará voda - Podhora na trati Ztracená Old.
zto_pn_stv_podh_011.jpgzto_pn_stv_podh_012.jpgzto_pn_stv_podh_013.jpgzto_pn_stv_podh_014.jpgzto_pn_stv_podh_015.jpgzto_pn_stv_podh_016.jpgzto_pn_stv_podh_017.jpgzto_pn_stv_podh_018.jpgzto_pn_stv_podh_019.jpgzto_pn_stv_podh_020.jpg
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Teda můj stařičký Agfabox na svitkový film (předválečná obdoba bakelitového Pionýra) dokázal ve stejné době mnohem kvalitnější fotky, než ten tvůj daguerrotypický deskáč. -nadsázka-
 

Dan J.

Strojvedoucí
:) :) To byl záměr, aby ty obrázky v mém vlákně nevypadaly furt stějně, ty fotky by odpovídaly tak do roku 1918-30 možná, v letech 1950 by mohly vypadat spíš takto:
bw1.jpg
V horším případě takto:
bw2.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ano má, loose consists nepoužívám, používám static
Ahoj, ať do toho TSRE koukám, jak koukám, mám tam program na tvorbu tratí a na tvorbu souprav, navíc nehovím angličtině, jsem holt starší generace, takže je to docela problém a v OR tvorba tras, ten prográměk znám, ale jakmile zadáš trasu, už nelze upravovat, není tam zobrazená perónu, abych mohl přesně začít kde chci, nebo možná je, ale trasy po zadání, třeba když chci popotáhnout počáteční bod, to už nelze. Navíc vůbec netuším, jak bych opravoval chybné trasy po přestavbách tratí.
 
Nahoře