Zvuky pro 363.5

vaskovy_vlaky

Pokladník
Chtěl bych se zeptat, jestli nejsou někde ke stažení zvuky k 363.5 nebo, jaké mám místo nich použít, aby to bylo co nejreálnějsí.
 

vaskovy_vlaky

Pokladník
Jak to jako asi mám nahrát, když se k takové lokomotivě nedostanu. Nemohu to opravdu nahradit nějakými jinými zvuky?
 

markus22

Začátečník
Tak představa, jak Vlasta Burian imituje eso, je hodně zajímavá. Ale věřím, že by to dokázal naprosto perfektně ;)
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Potom nezbývá než popřemýšlet nakolik se asi budou lišit zvuky 363.5 na DC od zvuků 163 (z té byla modernizována) a na kolik se budou lišit od zvuků 363. Nastavení, které jsem dal k dispozici na vzd-or.cz má zvuky směrované na balík zvuků pro x6x OR, konkrétně 363A_3kVcab.sms.
Jasně 363ka má bzučení pulzních měničů, což není totéž jako zvukový projev IGBT měničů 363.5. Ovšem pochybuji, že by pánům soundmajstrům (Jacek, Andrej) 30 lokomotiv za námahu stálo. A pokud někomu bzučení kotevních měničů řady 363 vadí, může vyrazit do Budějovic nebo nákladní Eso honit po republice a udělat stejně kvalitní ozvučení sám. Pro mě osobně jsou zvuky stejně jako modelaření nebo tvorba kabin vyšší dívčí a nemám problém vzít za vděk tím, co je k dispozici.
 
Nahoře