Stretnutie fandov MSTS / OR / TS Bratislava 2019

Tax

Moderátor
Správce
Aktuálne info:
Reštaurácia Račiansky dvor je istá, tam nie je problém. Otvára o 11:00, opäť máme malý salón hore.
Ubytovanie je 1 bunka s 2 izbami po 3 posteliach, cena za bunku je 70 €, teda či vás bude 4, 5 alebo 6 platí sa 70 € Pri obsadení 4 ľúďovia je to 70/4 a to je 17,50 na človeka či ľúďa.
Ubytovňa je hotel Prim pri Zlatých pieskoch, z reštaurácie tam ide bus 65 a 56 priamy spoj. Potom ráno 56 priamo na Rendez, alebo 65 a 53 s prestupom na 52 a 56 - podľa toho čo ide skôr.
Michal sľúbil že nás prevedie po múzeu, teda aj do neprístupných častí. Oproti vlaňajšku pribudli nejaké vozidlá z technického múzea, napríklad CP 400 a M140.101. Ďalej podrástla stavba remízy pre drezíny, kto si pamätá tak vlani tam bola len jama.
Na kultúrnu vložku je preprava taxíkom, účasť nie je povinná, je to len pre "dobré deti" a bude to o dosť drahšie než v krčme. Miesto máme zabezpečené.
Tož mládenci, vidíme sa v sobotu :)

PS: Rozvícerovačky som nevybalil z tašky od vlaňajška, malo by ich byť dosť :D
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
No, jak tady čtu, tak Alcapone jede na oba dny. Když jsem se jej ptal, tak je tajemný jako hrad v Karpatech, že čtvrtek rozhodne, ale co je psáno, to je dáno. Já tedy asi nemám zpáteční odvoz. :) Večerní piatiky na mě nejsou a vlaky zpět, nic moc. Socka Regiojet mi jede v půl čtvrté odpoledne a další až pak ráno. Tak tedy nevím, jak to dopadne. Nepojede někdo z přítomných autem v sobotu zpět do zemí Moravských ?
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Chcete hotel s full penziou? :D Naproti cez cestu je Tesco hypermarket a nejaké kantíny.
No to si piš, že chcu.
Nejsem tajemnej, jen prostě nevim co budu dělat 2 dny dopředu. Zítra mám 3 vykládky víc nevím. Snaha dostat mě domů tu je, ale je tu mnoho proměnných. Té holt život na kolečkách.
 

VáclavS

Průvodčí
A já budu čekat, co se zase s ČD při cestě stihne po...t. Tentokrát ale mám vnitro jedničku za body, takže mě fyzicky nebude stát nic a platím pouze mezinárodní úsek Břeclav - Blava. Posledních několik cest ale proběhlo bez problémů, tak snad se vyhneme slezinovému syndromu alá loňská Blava. Mají být dvě výluky s jednokolejným provozem, ale co to je proti loňské neplánované napěťovce ve Vršovicích.

(mimochodem od posledního příspěvku mimořádnosti při mojich cestách najednou ustaly a já po dlouhé době jel sérií správně řazených vlaků a se zpožděním do 5 minut, tak to snad vydrží.)
 

Tax

Moderátor
Správce
Ešte raz info o nocľahu:
Hotel Prim, rezervovaná je bunka 2x3 postele, cena za šecko je 70 €. Je možné parkovanie vo dvore. Inak večer autobus 65 alebo 56 z Račianskeho dvora. Recepcia funguje nonstop.

Ráno na exkurziu ide autobus 56 priamo alebo 53, 65 ku kruhovému objazdu a potom prestup na 52.

prasa_16-10-2019.JPG

prim.JPG
 

VáclavS

Průvodčí
A já budu čekat, co se zase s ČD při cestě stihne po...t. Tentokrát ale mám vnitro jedničku za body, takže mě fyzicky nebude stát nic a platím pouze mezinárodní úsek Břeclav - Blava. Posledních několik cest ale proběhlo bez problémů, tak snad se vyhneme slezinovému syndromu alá loňská Blava. Mají být dvě výluky s jednokolejným provozem, ale co to je proti loňské neplánované napěťovce ve Vršovicích.

(mimochodem od posledního příspěvku mimořádnosti při mojich cestách najednou ustaly a já po dlouhé době jel sérií správně řazených vlaků a se zpožděním do 5 minut, tak to snad vydrží.)
Tak tě naberu, někde při cestě Václave.

Mám jízdenku na EC 275 Metropolitan, takže někde z něj (příjezd 10:17 Brno Židenice), ale pokud pojedeš dřív, tak se nic neděje.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Pardubice, Česká Třebová, já vyzvedávám Dana v 8 v HK.
Zbyňku tak přespi s náma, já tu noční akci absolvovat nebudu.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Zbyňku, vždyť fakt můžeš zůstat do neděle,nne? Aspoň bude více času na pokec a nějaký ten panáček. :)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
S dvaceti éčkami, co mi zbyly mám vydržet dva dny? Cha cha. To je tak na oběd a nějaké to pivko. Sice se dá platit kartou, ale když se podívám na zůstatky, ...... :) Kdepak, to stěhování a platba DPH mne vysálo i z morku kosti.
 

Tax

Moderátor
Správce
S dvaceti éčkami, co mi zbyly mám vydržet dva dny? Cha cha. To je tak na oběd a nějaké to pivko. Sice se dá platit kartou, ale když se podívám na zůstatky, ...... :) Kdepak, to stěhování a platba DPH mne vysálo i z morku kosti.
Niekto sa svojho času ozval prečo nejdem do Prahy. Nevieš kto to bol?
Prines zo 4 flashky s aktualizáciou alebo traťou a máš zarobené hneď :D
Inak u nás ešte nikto neumrel od hladu. A na nocľah ti tých 20 € bude stačiť. 70 : 5 je 14 € za nocľah - to snáď zvládneš :D Deterio nepríde a tak nemôže rušiť Tvoj citlivý sluch :)
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Ty jsi Taxi samá legrace. Jo, bývaly doby, kdy jsem měl na sleziny objednávky a ty pokryly náklady. :) Ne, je to opravdu trapas, kdy už musím opravdu čarovat, abych nějak vyšel. A navíc. Mě vždy stačí to obžerství během odpoledne. Ale pokračovat ještě večer, tak to by mne asi už zabilo. Tedy myslím i pití. A brát si úvěr na to, abych se v Bratislavě uvedl do společensky unaveného stavu :) to by už asi bylo trochu ujeté.
 

Tax

Moderátor
Správce
no tak ta pozyvam na veceru. aspon mam prilezitost oplatit ti obed v hustopeciach
 
Nahoře