Lakovna Lukyn-CZ

Lukyn-CZ

Průvodčí
Zatím co vůz WRmz prochází závěrečným testováním, pustil jsem se do další díry na trhu (v trainsetu), a to do vozu dopravce Die Länderbahn GmbH - Bmz "ALEX", který na našich kolejích můžem vidět na vlacích "Západní Expres" spojujicích Prahu a Mnichov.

ALEX_Bmz.jpg
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ano, o té vím. Ale právě že často jedou třeba dvojici, tak je to takový divný když musím použít dva stejné.
A co ti brání si druhou naskinovat, poslat autorovi modelu žádost o svolení k vydání a někde ji vydat, třeba na webu autora modelu?
Protože mu nestačily. A o tom to je.
Však ano, pokud mi něco nestačí, pokusím se pustit do tvorby a je to, mne taky okolnosti donutily začít dělat vozy ČSD. :)
 

Václav Polák

Cestující
A co ti brání si druhou naskinovat, poslat autorovi modelu žádost o svolení k vydání a někde ji vydat, třeba na webu autora modelu?
Jojo, k tomu se chystám, trošku zkušeností se skinováním už mám. Právě jsem se jen ptal jestli už třeba textury nemá nafocené někdo, a nebo jestli prostě akorát není v přípravě. Jinak by byla moje práce zbytečná.
 

bob57_cz

Učitel češtiny
Zase ty?
Dělám snad něco špatně že se zeptám jestli je nějaká lokomotiva v přípravě abych se podle toho mohl rozhodnout jestli se do skinu mám pouštět já nebo radši počkat? Řekni mi co jsem zase udělal špatně a bude vše OK. ;)
Neměl by ses zeptat napřed Vrbama a teprve pak mne? Já ti nepsal, ale odpovídal jsem jemu a my pamětníci oba víme, o čem to je, zatímco ty tomu nerozumíš. Tak se hezky zklidni, běž se doučovat gramatiku a lajkuj si 151.016. Opáčko:
čeština.jpg
 

vaskovy_vlaky

Pokladník
Neměl by ses zeptat napřed Vrbama a teprve pak mne? Já ti nepsal, ale odpovídal jsem jemu a my pamětníci oba víme, o čem to je, zatímco ty tomu nerozumíš. Tak se hezky zklidni, běž se doučovat gramatiku a lajkuj si 151.016. Opáčko:
Zobrazit přílohu 26647

Ale notak Bobe, přece by jsi nenaváděl ostatní k tomu, aby lajkovali mé nesmyslné odpovědi. To by jsi určitě neudělal, to byl beztak nějaký překlep že jo;)
 

Lukyn-CZ

Průvodčí
Zdravím,
je v plánu nějaká lokomotiva řady 363.5?
Díky za odpověď!
Ahoj, mám pro Tebe dobrou zprávu!
Žádné pětkové Eso ode mě v plánu není, takže se můžeš s chutí pustit do tvorby! A dle Tvého suverénního vystupování zde na foru, se jistě můžeme těšit na vskutku kvalitní skin, který obohatí naše Trainsety. ;)
Jen se ještě zeptám, čistě ze zvědavosti, které pětkové Eso se chystáš naskinovat?
 
Nahoře