ORTS modely

dem

Strojvedoucí
No tak vedieť že na toto máš parádne fotky, tak model už dávno je.....Tieto naháňam už roky...Konkrétne tieto.
 

Miku031

Cestující
Nefotil som ich ja, ale známy a ten nemá problém so šírením, takže zajtra ich možem poslať a ak bude treba dofotiť neaké detaily alebo volačo premerať, tak neni problém cez víkend skočiť do Prievidze, kde by mali byť stále odstavené...
 

dem

Strojvedoucí
Sprav repaint na texturu klasického vozňa čo som už zverejnil. Rozloženie textur ostane. Model doupravím.
 

Miku031

Cestující
Okej, idem na to, ale nemám nafotené skrinky z druhej strany, takže ajtak budem musieť skočiť do PD :)
 

Miku031

Cestující
Vlastne B mám nafotené z jednej strany a AB zase z tej druhej, takže ak náhodou majú tieto 2 vozne rovnaké skrinky tak je po probléme.
 

Dodo

Signalista
Chalani máte chybu vo WAG súbore. Wagon ( zssk_bdess_14.s ..... a WagonShape ( zssk_bdess_014.s ). Ja som si to už prepísal, nechce to potom zobraziť v Conbuilderi. Ale díky zaň.
 

Dodo

Signalista
Milan však vieš že ja skôr niečo poviem ako premyslím :) včera ale uradovala únava z práce...Ale díky..
 

dem

Strojvedoucí
Maďari spravili reko IC vozňov vnútroštátnej prepravy (naše IC vozne prvej generácie) na RIC-ové vozne vhodné do medzinárodnej prepravy.....Aké úpravy okrem laku a interiéru to presne zahŕňa som sa zatiaľ nikde nedočítal na maďarských serveroch, ale čo je isté, hnojenie koľají tam ostalo.....Aspoň, že maďarský kolegovia od OR spravili nato pekný skin. Ja som už len trochu doladil farby a ubral odlesky....

1.jpg
2.jpg
3.jpg
 
Nahoře