Trať ZSR 191 - 193 pre OR

lakitouch

Skladník
Serus Robo stiahol som si tvoju trat a po rozbaleni som to chcel otvorit no kedze tam nieje global,tak som pouzil global od trate 150,ale aj tak mi to pri otvoreni v msts vyhodilo vela chyb napr chaba model S Nasyp atd.
A v Or mi trat vobec ani nenaslo aj ked som si tam spravil vlastnu aktivitu,kedze na tie co tam boli som nemal cony,
Nebude lepšie vydat už uplnu verziu?? či?
Inak na trat sa tešim a rad,by som ju prešiel na poznanie,kedže sme boli na autorizačky v Čiernej nad Tisou a pritom mam realne poznanie na juhu SVK :D
 

AlanZSSK

Začátečník
Ahoj stiahol som si aktualizáciu trate a od Slovenského nového Mesta až po Čiernu nad Tisou tam nemám kolaje len na niektorých miestach. Všetko Krajina Návestidlá troleje tam sú len kolaje nie. Pristaršej aktualizácii tam ešte boli neviete mi poradiť? Inak nádherná trať ktorú poznám lebo bývam v Strede nad Bodrogom. :)
 

AlanZSSK

Začátečník
Chyby mi vobec nevyskakujú.
Vlaky jazdia iba po tráve
a a priečinok Track_b tam je ale okrem toho tam mám v hlavnej zložke priečinky s názvom: navestidla nový priečinok a tmpTrackReport
 

AlanZSSK

Začátečník
Skúšal som ale nepomohlo. Mohol by si pre mňa prosím prerobiť staničné budovy: Streda nad Bodrogom Michaľany Somotor a Borša do Railworks? Budem ti Vďačný. :)
 
Fuha tak tam zrejme asi chyba zakladny tiggiho model stlpa trakčného vedenia ale ja som to balil cele rozpracované ako som to mal ja bez ziadných korektur skôr sa jednalo o bezpečnú a verejnú zálohu. Nebude aj dakde chyba v nastaveniach pri zobrazovaní detailov lebo mne fakt nič nechyba všetko funguje vyškušaj pod MSTS či nebude hadzať chyby. A čo sa tyka elektrifikacie keď sa podari ju postaviť po tých tridsiatých rokoch čo ju už aj stavaju od komunistoch a bude vydeo tak možno vznikne niejaka paraelna aktualizacia aby bolo možné prevadzkovať aj bez elektrifikacie aj s elektrifikaciou. Ale veľmi tomu neverím.
 

Plexi

Signalista
Bohužel, MSTS nemám, jezdím jen na OR a mám pouze MSTS editor na tvoření aktivit. Jo a ještě jsem zapomněl - mezi Košicemi a Krásnou nad Hornádom (až po nižnomyšlenské zhlaví) nemám troleje, jen sloupy TV, z toho v úseku Barca St.1 - Krásna n/H nemám ani ty sloupy.
 
Neviem nerozumiem tomu či win rar pri tvorbe archyvu povytraca subory ale ked mas MSTS editor tak maš aj MSTS treba skusiť tam či to nepojde a či bude vyhadzuje chyby. Ked hej tak ešte raz nahrajem trať ale použijem 7 zip či nebude vysledok lepší.
 
Ja si myslím, že za pokus by stalo https://forum.msts.cz/subdom/forum/index.php?threads/4719/page-11 vyskušať mne tiež msts sekalo strašne nehratelne a po aplykacii tohto navodu a programku, ktorý podstate preklada staré volania z msts na Direct 7 na najnovší direct. Vysledkom tohto je väčšia stabilita a po nastavení GK aj pekný plynulý obraz aj RE môžem meniť velkost okna aj menej pada sice to občas sekne ale to už je z dôvodu zdechleho disku. Lebo fakt ťažko mi je to teraz povedať či winrar postracalo subory alebo pc nestiha. A ked je prvá možnosť tak to ešte raz zabalím so 7 zip a naťahnem na server. Odkaz na ten navod je aj v tomto fore vo sekcii windows 10 a msts v časti hardware pro msts.
 

Venny

Signalista
Mně se někde ty sloupy též nezobrazují (Win7, OR). Jde stále o stejné místo, jedno v jakém směru jízdy. Asi bych se jako autor kouknul do editoru a zkontroloval model / textury.
 
Nebude to medzi Vyšnou Myšlou a Bohdanovcami tam to fakt jak keby bol zly LOD ale zaujimave je ze v MSTS či v editore alebo pri jazde je to poriadku ???
 
Nahoře