poradí někdo ze zkušených?

ivořidič

Cestující
Zdravím všechny potřeboval bych poradit mám v pc nainstalovanou trať bp 91 od p.šemory je bezva ale u aktivity "topírna" se nedostanu dál než před vjezdové návěstidlo pha bubny tam ne a ne se rozsvítit dovolující návěst zkoušel jsem to už asi 5× a nic nevím co s tím jak to přechcat časový limit tam není poradí mi někdo fintu?předem dík za odp. ivoš
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Já si vše budu muset někdy vše znovu projet. Když jsem to vydal, tak vše 100% fungovalo. Ale jak čas plynul a byly nové aktualizace, opravovaly se trasy. Ale že by to mělo vliv na reverzní body? Ale pak přišel OR, ale tam jsem ještě nic netestoval, ale podle reakcí se do konce některých aktivit do cíle dojet nedá. Ale to by chtělo konzultaci s aktivitáři, kteří v OR tvoří. Jenomže nepřítel je čas. :D
 

ivořidič

Cestující
Já si vše budu muset někdy vše znovu projet. Když jsem to vydal, tak vše 100% fungovalo. Ale jak čas plynul a byly nové aktualizace, opravovaly se trasy. Ale že by to mělo vliv na reverzní body? Ale pak přišel OR, ale tam jsem ještě nic netestoval, ale podle reakcí se do konce některých aktivit do cíle dojet nedá. Ale to by chtělo konzultaci s aktivitáři, kteří v OR tvoří. Jenomže nepřítel je čas. :D
Zdravím, zkoušel jsi zmáčknout TAB?
Zdravím, zkoušel jsi zmáčknout TAB?
ano zkoušel a nic
 

Dan J.

Strojvedoucí
Čau chlapi.
Ivoše znám osobně, když jsem bydlel v Ostravě, tak jsem mu reinstaloval několikrát MSTS. Není to žádný mladík, co by byl líný, ale je to už taky pán v letech. Ivoši sorry, že jsem naprášil, že ti už není náct... :) .-) Jde o fandu do vláčků, který bohužel, jako většina starší generace bojuje s moderní technikou. :) Bohužel jsem se z Ostravy odstěhoval a nemám čas, když tam přijedu na otočku, abych dal kámošovi sim dohromady. Jinak Ivoš jezdí pouze MSTS.
Dan
 

Frosty

Pokladník
Ivosi tak zkus ctrl+m potom zmáčkni tab a projet návěstidlo. Až budeš za ním tak opět aplikuj ctrl+m a mohlo by to makat dál. Doufám.
 

dvacka

Průvodčí
Jenže tady Ivoš nejezdí OR, ale MSTS. A v MSTS klávesová zkratka Ctrl+M nefunguje. Maximálně by mu mohl pomoci TAB, ale to již psal, že nefunguje.
Zřejmě to chce aktivitu poupravit a zaktualizovat :)
 

krejca

Skladník
Tam je problém v tom že už když se posunuje na začátku směny v depu, tak z Masaryčky neodjede žabotlama a to podle mě dělá celý problém. Dělá to od některé aktualizace. Bohužel nevím přesně od které. V msts. V OR jsem to nezkoušel.
 

ivořidič

Cestující
Čau chlapi.
Ivoše znám osobně, když jsem bydlel v Ostravě, tak jsem mu reinstaloval několikrát MSTS. Není to žádný mladík, co by byl líný, ale je to už taky pán v letech. Ivoši sorry, že jsem naprášil, že ti už není náct... :) .-) Jde o fandu do vláčků, který bohužel, jako většina starší generace bojuje s moderní technikou. :) Bohužel jsem se z Ostravy odstěhoval a nemám čas, když tam přijedu na otočku, abych dal kámošovi sim dohromady. Jinak Ivoš jezdí pouze MSTS.
Dan
danku nic se neděje ale máš pravdu náct už mi dávno není
 

ivořidič

Cestující
Zdravím všechny příznivce msts a chtěl bych touto cestou poděkovat všem kteří se mi ozvali ohledně nemožnosti projetí vjezdového návěstidla do stanice pha bubny u bp 91 aktivita "topírna" .Moc vám všem děkuji ale bohužel vyzkoušel jsem všechny rady od tab až po ctrl+m apod ale nic nezabralo pořád cestu blokuje ten zasranej motorák ne a ne odjet kdyby se tak dal vyhodit do luftu protože ta aktivita je bezva .No škoda zkusím to ještě jednou od začátku.Jinak jsem tam v čase 22.41.Kdyby ještě někdo znal nějakou fintu budu moc rád za každou radu.tak se všicni mějte moc fajn a ještě jednou dík ivoš
 
Nahoře