ORTS modely

Roman

Pokladník
A není jednodušší tu animaci, která se nechová korektně smazat a udělat znovu rovnou jako lineární? Hlavně u takových primitivních animací, jako jsou větráky a kde to zabere asi tak minutu? Já osobně dělám pět klíčových snímků (0°, 90°, 180°, 270°, 360°) a nikdy jsem na žádný problém nenarazil. A že už jsem toho v RW "roztočil" :)
Eulerova rotace je dobrá třeba pro stěrače. Ale u Pomeranče , kde jsou ovládané jak automaticky, tak "rukou" musela být rotace stěračů také lineární.
Tady nemluvím o nějakých složitých animacích jako třeba rozvod u parních lokomotiv, kde je třeba použít Constraints, aby to trochu vypadalo.
Ale co je dobré, je uzamknout animaci jen pro požadovaný směr rotace (eventuálně i move a scale ) dle příslušné osy ( záložka Hierarchy/Link Info).
Ale stále to platí pouze pro export animace do RW. Jak je to u ORTS, netuším...
 

dem

Strojvedoucí
Síce je to prkotina, ale toto ma nikdy nenapadlo.......Proste platí to asi všade, že najlepšie riešenia sú vyslovene jednoduché až primitívne. :)
 

Pikku

Pomocník strojvedoucího
Chlapi, čtrnáct let dělám modely, ale to se teď dovídám tedy věci. :) Prý Euler, Constraint, Linear, tststststs. Jak jsem zpozdilý. Je vidět, že je opravdu potřeba se učit, a ne jen tak zkusmo přijít k maxu a něco šmudlat. Jinak ty ventilátory se točí o 360°a export do ORTS a MsTS mi nikdy nepadl.
 
Zdravím,

pokusil jsem se upravit modely do OR tak, aby fungovali pod MSTS. Zatím mám rozpracované: ČD Aee145 005, ČD Apee139 006, ČD Bmz230 052, ČD Bpee237 006, ČD Bpee237 019 a ŽSSK B 776

ČD Apee139 006
cd_Apee139_006.jpg


ČD Bpee237 019
cd_Bpee237_019.jpg


ŽSSK B 776
zssk_B_776.jpg
 

E499_2002

Pomocník strojvedoucího
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak to bude s webem? Když se psalo, že se bude smazán, bral jsem to jako vtip. Kde teď všechny ty skiny, kabiny a modely mám stáhnout?
 
Nahoře