Stretnutie fandov MSTS / OR / TS Bratislava 2019

Tax

Moderátor
Správce
Cez FB mi prišiel dotaz či bude tradičné jesenné stretnutie v Bratislave. Je dosť neskoro, ale ešte je možné zorganizovať to. Preto zakladám anketu aby som zistil či má zmysel zaoberať sa s tým.
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
To už je zase rok, co jsme v Bratislavě slezinovali ? Nějaká éčka mi ještě zbyla. :D Ale dá se vlastně platit i hodinkami, kdyby bylo nejhůř. :D
 

Josef Vogeltanz

Pomocník strojvedoucího
Silné lákadlo, vzdálenost pro Choda by nebyl zásadní problém. Leč víkend 15-17/11 už mám od loňska zabukován na zabíjačku v Lednici. Na druhou stranu, z Lednice je to už jen hodina cesty ...
 

VáclavS

Průvodčí
Přijedu a rád, ale moc se mi nechce jet vlakem, nějak když poslední dobou jedu, tak to nejde jak má. V pátek a dnes série zpoždění (pouze 2 vlaky ze 6 použitých jely načas) a nesprávné řazení (už 3x za sebou místo regiosharka jsem po trati 083 jel náhradní soupravou, dnes místo 2 sharků jezdila 810 a 814). Po řijnové výstavě jsem domů musel jet z Peček oklikou přes Kolín a Nymburk, protože v Poříčanech spadla trojel. Tak takhle by to asi být nemělo:rolleyes: .
 

VáclavS

Průvodčí
Ono opravdu Venco přemýšlím kdy to jelo naposledy jak mělo. Začalo to loni cestou právě do Bratislavy. Jasně byla to mimořádka, ale ani cesta zpátky neproběhla jak měla. Pokud je to zpoždění, tak to se dá do určité míry pochopit (třeba kvůli NAD při výluce). Ale třeba v pátek směr Děčín nejelo z Prahy načas nic. Ani v Děčíně jsem neviděl jediný vlak odjíždět v čas. No dám tomu na slezinu možná ještě šanci...
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Musíš jet tím správným dopravcem a ne s ČD, ty nejezdí na čas nikdy. Jejich zaměstnanci posílají šoféry pod vlak na přejezdu, verbují hejna sebevrahů a navádějí je ke skoku pod vlak, zaměstnance nabádají k flákání se v práci a na ONJ musí přetahovat soupravy tak, aby ani náhodou nesedělo řazení dle ŽP, totéž je povinností ve všech OCÚ a stanicích. Prostě nejsi na cestování dráhou jedinou dobrou stvořen. Jeď Flixbusem. ;)
 

Dan J.

Strojvedoucí
Tak pánové, zatím to vypadá tak na 75%, že bych si mohl letos obohatit zážitek z vláčků a do Bratislavy dojet. :) Pokud tedy bude termín 16. - 17. 11.
 

KimiR

Provozní technik
Bohužel,letos beze mě..16.11. mám zrovna na letišti zavírání nebe.Bejt to o týden později,tak mi to nevadí.
 
Nahoře