Výsledky hledání

1. L

Kabiny Dusso

Odpověděl jsi mi na půl otázky.. Cab na bardotku jsem nikde nenašel funkčí, vždy se mi do tý složky stáhnou jen dva soubory .cvf a nic k tomu ... To jsem na netu zkoušel adi dvě takový kabiny
  2. L

Kabiny Dusso

nikde na netu ani fóru jsem nenašel žádný download nebo konverzaci, jediný co jsem na fóru našel byla konverzace o těchto kabinách, no skončila tím že se přesunou na jinej web. Jenže jinej web nikde...
  3. L

Kabiny Dusso

tak to bych ten tip chtěl vidět...
  4. L

Kabiny Dusso

Když hledám kabiny například na 770 nebo 749 odkazuje mě to na stránku DEMMSTS. Nikde ale neni download, nevíte kde jinde tyto kabiny stahovat?
  5. L

Kabiny do OR

Děkuju moc za radu
  6. L

Mohl by mě někdo prosím říct ...

Co tak koukám, tak jsem jedinej kdo mu alespoň napsal něco, čemu bude rozumět...
  7. L

Mohl by mě někdo prosím říct ...

Asi píšu dost pozdě ale co už, za MSTS se platí, když to nestahuješ někde z ulož.to... Takže doporučuju Open Rails, v OR samotným není nic, a tak si vše musíš nastahovat. Doporučuju tenhle tutorial
  8. L

Kabiny do OR

Jako je moc hezký žes to tam našel ale mě to tak nějak nešlape, mam sice jakoby pohled z kabiny, no kabina nikde...
  9. L

Kabiny do OR

Tam už jsem hledal, ale nenašel jsem funkční kabinu pro 830/1
  10. L

Kabiny do OR

Neznáte nějaký web kde je hodně kabin? Potřebuju je hlavně na motoráky. Díky...
Nahoře