Výsledky hledání

  1. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.6

    Ja tu nenapíšem tento krát žiadnu sťažnosť, iba to, že ten nový pack vectronov je úplne božský, fantastická robota. Presne niečo také ten simulátor potreboval, obrovská vďaka. :)
  2. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.6

    Ja som si všimol, že pokiaľ idem vo voľnej jazde, je to ok, ale keď je v aktivite, v stanici viac aktivnych vlakov, môj vlak príde úplne o všetky. Keď opustím dané miesto, zvuky sa vrátia..
  3. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.6

    Ja napríklad neviem kde robím chybu ale vrátil som sa k hraniu zase možno pred týždňom, ale pridali ste do toho nejaké obmedzenie počtu naraz počuteľných zvukov ?
  4. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.5

    Neviem to vymazať ani zeditovať, berte to za bezpredmetné, spanikáril som, návestidlá idú a mirel kóduje.
  5. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.5

    Nehral som sa asi dva týždne, chcel som si dnes zajazdiť vo voľnej jazde na 321. Hra aktualizovaná, návestidla nefungujú, Mirel nekóduje. V traťovom monitore sú všetky sivé. Viete to prosím opraviť ? Aktuálne veci zo stránky som si stiahol a prepísal... EDIT: Sivé a stále na stoj ich mám aj v...
  6. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.5

    Ahojte, znova by som rád pripomenul bug kontroléra na radách 362 a 350 (iné som netestoval). Pri brzdení iba EDB a následnom pribrzdení priebežnou brzdou, po odbrzení ostane EDB zaseknutá, a mašina odmieta ísť do výkonu. Pomáha až niekoľko násobné zabrzdenie / odbrzdenie priebežnej a u rady 350...
  7. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.5

    Ja som si všimol ďalšiu vec, v ladeniach z balíčka k verzii sú opäť zle nastavené jazdné odpory. 362ka pri 100km/h určite nemá jazdný odpor 10 kN. 350tka má rovnaký problém. Už to v určitej verzii bolo dobre a znova to dobré nie je. Dole od Vydrníka do Spišskej Novej Vsi sa dalo niekedy vo...
  8. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.5

    Našiel som si až teraz na nejaký väčší test novej verzie. Mašiny mám stiahnuté z aktuálneho balíčka. Zopár postrehov: Na 321tke v úseku Žilina - Košice... Sťahovačky síce fungujú, ale zato neaktívne sťahovačky keď prejdem so zdvihnutým zberačom, vypíše mi hlášku, že som strhol trolej...
  9. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.4

    Ja som si tiež všimol zvýšený únik vzduchu, ale úprimne, považoval som to za simuláciu vzduchových systémov súpravy. :)
  10. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.4

    Ahojte, chcel by som nahlásiť chybku. Pri brzdení EDB na 362/363 s ladením z oficiálneho balíčka mi nereaguje brzdič priebežnej brzdy. Ani po prepnutí do polohy rýchlobrzda. Brzdič zareaguje až v momente, keď vypnem manuálne EDB. Pri brzdení iba priebežnou brzdou reaguje EDB naprosto normálne.
  11. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.4

    Kontroloval niekto z vás brzdné režimy ? Ja som si po dlhej dobe sadol za rýchlik, používal som vozne z balíčka, ale aj preladené vlastné (include ladenie so zmenou brzdiacich hmotností), a 12 vozňová súprava cez diagnostiku, komplet všetky vozidlá aj mašina brzdiaca hmotnosť 44t, hoci brzdy...
  12. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.2

    Pre mňa je napríklad reálne dosiahnuť 30FPS jedine buď v aktivite na nenáročnej trati alebo vo voľnej jazde kdekoľvek, prípadne jednoduchšej aktivitke. Zvyčajne to mám niekde medzi 23 a 26 FPS. Na druhú stranu, dá sa to obabrať nastavením vykresľovacej vzdialenosti, ale ide to už na úkor...
  13. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.2

    Nemyslím si. Jednoduché aktivitky tvorím v TSRE5, a všetky sú kompatibilné s jednotlivými verziami OR aj ORCZ. Jediný problém je u verzie ORCZ, pri prepínaní sa z vlaku do vlaku cez alt+F9, vtedy mašiny s ARR a Mirelom ostanú "zmrznuté". Jednoduché riešenie, proste takú mašinu do takej aktivity...
  14. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.2

    Za 30 vlakov mi ochrana nepraskla ani raz. :)
  15. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.2

    Ja tiež nechcem znieť nezdvorilo, ale po poslednom update "na zakázku" kvôli pár starým kabínam, je teraz celý simulátor absolútne nehrateľný, a nevyhrali ani tí so starými kabínami. Už som to tu raz písal, a budem sa opakovať... Kopa ľudí doteraz jásala nad tým, aké je Open Rails super, a v...
  16. Ikarus280.08

    Open Rails - galerie obrázků a videí

    Mne tá trať z Trenčína do Chynorian proste prischla k srdcu. :) Upravil som návestidlá pre celú trať Trenčín - Nitra pre Openrails CZ/SK, keby ste to niekto chceli, na vlastné riziko to nájdete tu. Stačí dať do routes/TN_NR.
  17. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.2

    Ja len taká otázočka, menil sa znova model adhézie alebo jazdných odporov ? Už to bolo vyladené k dokonalosti, ale teraz som po asi týždni zaktualizoval hru, a príde mi, že znova to generuje príliš veľký jazdný odpor, akoby som šiel aj na rovine do mierneho svahu. Menili ste niečo ? Kedysi sme...
  18. Ikarus280.08

    MSTS vs RW

    Ono treba si položiť otázku, že čo od toho človek očakáva. Pokiaľ chce človek krásnu grafiku, a možno reálnejšie ovládanie vozidiel, šiel by som do Railworks. No je tu pár ALE, prečo ja railworks veľmi neberiem. Veľmi malá menšina modelov má v railworks reálne chovanie, či už sa bavíme o...
  19. Ikarus280.08

    CZSK verze 1.2

    Toto ma veľmi teší. Super správy, ktoré dodajú ďalší nádych reality. Mohli by ste sa prosím pozrieť na jednu chybičku ? Ja som to tu už spomínal, ale nedoriešilo sa to, lebo bola z časti chyba u mňa. Každopádne, situácia v aktivite je nasledovná: Beriem vlak zo stanice A do stanice B, v...
  20. Ikarus280.08

    Open Rails - galerie obrázků a videí

    Nuž, šiel som iba vo voľnej jazde, kde som si sám postavil cez track viewer vlakovú cestu, takže môžeme povedať, že návestidla veľkú rolu nehrali. Každopádne, ešte súbor s návestidlami neupravoval, bol som celý vzrušený z toho, že si tú trať, ten krásny kraj prejdem virtuálne. :)
Nahoře