363

  1. vaskovy_vlaky

    Zvuky pro 363.5

    Chtěl bych se zeptat, jestli nejsou někde ke stažení zvuky k 363.5 nebo, jaké mám místo nich použít, aby to bylo co nejreálnějsí.
  2. T

    Rozjetí lokomotiv 163 a 363

    Dobrý den, V OpenRails jsem celkem nový a ještě všechno neumím ovládat. Vždy když rozjedu lokomotivu 163 nebo 363 (brzdu nastavím na jízda, dynamická brzda vypnuto, lokomotivní taky, počkám než se dofouknou brzdy nebo použiji inicializaci brzd, zařadím směr, začnu pomalu přidávat výkon) ale ať...
  3. I

    Aby Vám Ježich nenaprděl - ladění 363.001 (model Hekl-Kulica)

    Před několika dny bylo ladění řady 363 dotaženo do "téměřfinále" (co ORTS zatím dovolí). Od původní verze, která je zde u Doda (odkaz na stránce vpravo, s ikonou RAR balíčku) - tuto je nezbytné stáhnout, nacházejí se v ní i zvuky a kabina - bylo provedeno několik úprav na základě nových poznatků...
  4. Dodo

    Kabína ČDC 363.5xx

    Zdravím páni. Momentálne sa pracuje na tejto kabíne pre Reso ČDC 363.5xx. Mám však problém s naladením Kontroleru pre výkon. Viete poradiť ako naladiť eng tak aby to fungovalo pre tieto polohy? S ........................ Souhlas ( Samozrejme táto poloha nemusí byť použitá )...
Nahoře