Zvuky u aktivit v MSTS pro trať Praha - Bratislava

R

Radcol

Host
Ahojte všichni, jsem tady novy, tak mě prosím nekamenujte. Nainstaloval jsem update BP 64 a vyhodil jsem staré aktivity a nahradil novými ze stránek p. Šemory. Když spustím nějakou aktivitu, tak než se mi spustí, vyhazuje to spoustu varování o chybějicích .sms souborech. To samé dělá i v aktivitě, kdy za jízdy, před soupravou, kterou mám potkat vyskakují obtěžující varování. Otestoval jsem to v Conbuilderu a našlo mi to 74 chyb, chybějicích .sms. Např. sndGabs/wagongabs.sms, nebo cd_Servis\servis4.wagSOUND, nebo /common.snd/Vozy/CDvuzOs4nEx.sms atd. Učím se s tím pracovat, nejsem v tom ještě zběhlý, poraďte prosím, co s tím, nebo kde soubory stáhnout, aby byli kompatibilní s traťou p. Šemory. Zvukové soubory ze stránek BP jsem samozřejmě aktualizoval, tak isto i trainset. Ještě bych chtěl upozornit na update trainsetu z 10.1., kde odkazy na soubory WLABmee.rar a WLABme.rar stahujou totožný WLABmee.rar. Obdivuji moc prácu p. Šemory, je to fantastický projekt. Děkuji Vám za pomoc a za radu. Radek
 

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Zvuky vozů najdeš na stránkách Ppoolllla, jen já mám složku "vozy" v common.snd.
cd_servis je na mých stránkách.
sndGabs, to myslím nebude odemne, já zvuky tenkrát nesehnal, tak jsem to přesměroval někam jako ostatní nákladní vozy.
Ale mohu to napravit.
 
R

Ramon

Host
Dobře, a když si ty zvuky a SMS soubory stáhnu, kam je nakopírovat? Do které složky?
 
Nahoře