Historické osobné vagóny a prípojné vozy ČSD

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj chlapi, takže, buď bude vůz na rámu dole bez nadpisů:
ubat nahl ram.jpg

Jde mi o to, že není úrpblém, tam nykopčit a upravit ty, co tam má Tax, ale chci, aby byl vůz použitelná do aktivit prakticky do roku 1989 a teď nevím co s tím, takže pokud možno, prosím o radu a dodělám.
Na rámu je třeba:
Parní topení = to bych začernil barvou, vůz má kamna, nebo by tam bylon apsáno topení kamny?
3. Praha W. = Wilsoňák už by tam určitě nebyl, bylo by tam co? Dom. St. Praha hl.n.?
Opatrně posunovat = to tam nechám.
Info o čepech = taky nechám.
Tlaková brzda Knorr = Byla by tam stále?
Elektrické osvětlení = taky ponechám.

Už mi chybí jen toto a vůz může jít na odeslání.

Tax

Moderátor
Správce
Dane, najlepšie bude keď tie nápisy urobíš nečitateľné, hrdzavé, zanedbané. A máš vystaráno.

Okap je mapovaný tu:

picture.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
"Vsjo jasno", já jsem si udělal pomocnou texturu podvozku nad, kvůli nadpisům a nýtování a tím jsem okap přeplácl, pak to musím vrátit zpět. Ty nečitelné nadpisy dělat nechci, už kvůli zobrazování v OR. Vypadá to divně, ale samozžejmě zašlé budou. :) Tím se vyřešilo i to co jsme se bavili, venkovní komín vem z této textury okapu.

Dan J.

Strojvedoucí
ještě jedna velmi pracovní, předlohou je mi tento vůz, pokud má někdo fotky tohoto vozu, budu vděčná, ale vůz bude v novějším hávu, jedna rezatina ubytovacího stačí :):
Fa5.jpg
Fa7.jpg náhled 1.jpg

Tax

Moderátor
Správce
Tax nespí, Tax usilovne pracuje. Hoci to nie je vidieť, nejaké zmeny sú tam. urobil som prípravu na animáciu dverí, zlúčil kdejaké drobné objejkty do zmysluplných celkov, pribudli madlá na dvere, žľab nad bočnicou, psinec a zmenila sa strecha. Je to o krok bližšie k exportu do MSTS a OR

da-6-5007-preview-1f.jpg da-6-5007-preview-1g.jpg
da-6-5007-preview-1h.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Nezapomeň mu uděl animované dveře, to samé u Fa, OR umí nakládku a vykládku vozů, která se snad dotáhne do finálové podoby. :)

Tax: rád bych Vás upozornil na (dle mého) opomenutí v balíku "CSDvagCK-30". U vozů Ba-3-0167, Ba-3-0234 a Ba-3-0277 chybí .s soubory. Je možno prověřit? Díky

Nahoře