Úzký rozchod

Boby

Provozní technik
Martens napsal:
Boby napsal:
Martens napsal:
Pavlík napsal:
Vozidla k úzkému rozchodu potřebná do některých aktivit na trati 310 pohledejte tady: http://www.rollbock.de/
Jo, jsou tam, ale nějam jsem nemohl stáhnout ČSD Balm-u....kde to roste?
A co se kouknout k Havlovi? :D
Tam je jenom Balm, ale ne Balm-u
Je tam celý balík repaintů z německých. Přímo Balm-u tam sice není, ale je tam CSD B-u.

Pikku

Průvodčí
úzký rozchod

U Filipa by měly ke stažení soupravy z těsně poválečné doby, jezdící u ČSD. Pokud by někdo měl zájem o legendární tůčko, buďte trpěliví, chystám malé (spíš úzké překvapení. )

Naposled editoval moderátor:

Pikku

Průvodčí
Túčko je téměř hotové včetně soundů, chybí kabina a nějaké drobnosti. Rozpracoval jsem obě varianty TU47, samozřejmě jednak v současné podobě a jednak v podobě ČSD. Potřeboval bych někoho kdo mi připraví release, tak zoufale se nedokážu přinutit abych dotáhl svoje projekty do konce. Prioritou jsou v současnosti připravované parní lokomotivy. Během několika dní snad zase ukážu nějaké novinky v dílně.

R

Rodny

Host
Pikku napsal:
Túčko je téměř hotové včetně soundů, chybí kabina a nějaké drobnosti. Rozpracoval jsem obě varianty TU47, samozřejmě jednak v současné podobě a jednak v podobě ČSD. Potřeboval bych někoho kdo mi připraví release, tak zoufale se nedokážu přinutit abych dotáhl svoje projekty do konce. Prioritou jsou v současnosti připravované parní lokomotivy. Během několika dní snad zase ukážu nějaké novinky v dílně.
Jo,kdybych měl MSTS,tak ti to TUčko klidně testnu,ale já ten model sháním hlavně kvůli locomotionu.Chtěl bych si totiž to TUčko dát do hry.
Jo a tímto bych tě chtěl požádat o povolení vydat tvé reskiny vozidel U37,Ci/u a DF/u pro locomotion.

Martens

Strojvedoucí
Pikku napsal:
Cabu jsou nafocené jak z historické TU 47.006, tak i reko z TU 47.015....

Pikku

Průvodčí
Rodny napsal:
Pikku napsal:
Jo,kdybych měl MSTS,tak ti to TUčko klidně testnu,ale já ten model sháním hlavně kvůli locomotionu.Chtěl bych si totiž to TUčko dát do hry.
Jo a tímto bych tě chtěl požádat o povolení vydat tvé reskiny vozidel U37,Ci/u a DF/u pro locomotion.
Reskiny samozřejmě použij jak potřebuješ, dělal jsem jen textury, zbytek je italský.

R

Rodny

Host
Pikku napsal:
Reskiny samozřejmě použij jak potřebuješ, dělal jsem jen textury, zbytek je italský.
No však prakticky budu používat tvé textury.Jinak díky za pomoc.

USman

Začátečník
TU 47

Jenom bych se chtěl zeptat, možná jsem přišel už 's křížkem po funuse', ale i tak. Jak to vypadá s TU 47? Děkuju za odpověď

Nahoře