Trať 130 Ústí nad Labem - Chomutov

Rem

Začátečník
Tak tedy, ať stahuju jak stahuju, používám funkční odkaz z přechozí stránky, po rozbalení tam sice je 130cz včerejšího data avšak s nějakou "chybou" (neočekávaný konec archivu) a trať prostě nevycucnu :(

Martens

Strojvedoucí
Laci, nemyslím si, že by i nyní byly linky přetížené, ale stahuji to se stejným výsledkem i nyní - poškozený ZIP archiv - a je jedno, jestli před download manager nebo napřímo.

5 metrů je nic, to se srovná přeskládáním jen několika kilometrů, kdy se zaokrouhlení skloníků namísto nahoru/dolů udělá dolů/nahoru dle odchylky. Já měl někde na Hanušovicku schod i 20m a celou trať jsem přeskládával asi 10x, než to vyšlo. Úsek Olomouc - Přerov - Otrokovice jsem také přeskládával asi 4x, než jsem se přesně strefil. Tady jsem zase musel měnit přechodnice oblouků. Tohle už je úděl stavitelů tratí. Proto je dobré stanice dělat jako poslední. Pak přeskládání kolejí jde rychleji.

5 metrů je tady docela dost, mám na to jenom 3,5 km a správně by to mělo směrem doprava mírně klesat. Holt to bude stoupat a Bílina poteče trochu do kopce :D

Tax

Moderátor
Správce
Urob tam pre Bílinu fake vzdúvadlo, inak Ťa fyzici poženú pred trestný tribunál že porušuješ prírodné zákony. U železnice vzdúvadlo nemôžeš urobiť, to je nad slnko jasné ;)

Pche, ona už mi na jednom místě teče do kopce, tak jenom přibude druhé. (schválně, kdo ho najde :D )
Stavění reálných tratí je kompromisem mezi několika přesnými podklady, které si navzájem odporují.

No, taky mi Labe trošku koliduje, ale co, jezdíme po kolejích. Spíše mě taky štve, že si při pokládce odměřuju, kolik toho leží a ve finále, když to projedu, tak mi to pod F5 vypočítá úplně něco jiného :( Asi budu muset vyzkoušet jiné vozidlo, jestli nemá jinak ojetý kola :)

Nahoře