2. setkání příznivců MSTS

Stav
nelze přidat další příspěvky.
G

Guest

Host
Zbyněk Šemora napsal:
Jinak slezina byla jako vždy perfektní, největší šoky byly, když jsem si z korespondence někdo někoho nějak představoval, ale reál byl úplně jinde. O kom jsem si myslel, že je někdo starší byl o hodně mladší, anebo úplně jiný typ člověka."[/i]

Tím máš namysli asi mě, co? :D :D
Slezina byla perfektní, akorát že až doma jsem si začal uvědomovat, co všechno jsem chtěl probrat... no nic, někde si to poznačím a třeba za rok se k tomu dostanu...
Jinak v tom spěchu na vlak jsem se ani nestihl rozloučit se všemi, kteří zůstali až do konce, což mě dost mrzí. :( Takže teď dodatečně přeji všem hodně úspěchů při stavbě tratí i jiných činností okolo MSTS a snad se za rok zase sejdeme.
 
Naposled editoval moderátor:

Martens

Strojvedoucí
Správce
Anonymous napsal:
Zbyněk Šemora napsal:
Jinak slezina byla jako vždy perfektní, největší šoky byly, když jsem si z korespondence někdo někoho nějak představoval, ale reál byl úplně jinde. O kom jsem si myslel, že je někdo starší byl o hodně mladší, anebo úplně jiný typ člověka."[/i]

Tím máš namysli asi mě, co? :D :D
Slezina byla perfektní, akorát že až doma jsem si začal uvědomovat, co všechno jsem chtěl probrat... no nic, někde si to poznačím a třeba za rok se k tomu dostanu...
Jinak v tom spěchu na vlak jsem se ani nestihl rozloučit se všemi, kteří zůstali až do konce, což mě dost mrzí. :( Takže teď dodatečně přeji všem hodně úspěchů při stavbě tratí i jiných činností okolo MSTS a snad se za rok zase sejdeme.

Martine, to se s Tebou chtěl sejít i Vlado, ale na co se hnát přes celou republiku....IMHO, když se lidi chtějí sejít, tak není třeba čekat na slezinu, ne?
 
Naposled editoval moderátor:

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Kebarko napsal:
Kde budú uverejnené závery 2. Sleziny? (čo sa vlastne dohodlo)
Já jsem nefotil, ale Beatlesák mi právě poslal video z našeho obřího MSTS trenažéru, který jsme na slezině předváděli
Přehrává to QuickTime Player
ftp://msts.tyk0kso.sk/bpobjekty/DSCN1959.MOV

Beatlesák, díky. Jestli někdo máte fotky, pošlete a můžeme je zde komprimované vylepit.
 
Naposled editoval moderátor:

nebulus

Pomocník strojvedoucího
Vyzerá to celkom realisticky. :eek: . To bolo z projektora?
 
Naposled editoval moderátor:
G

Guest

Host
Ze které tratě byla ta fotka 3.jpg pořízena či ten videosoubor ? A na které fotografii je vidět Martens ? Zbyňka Šemoru jsem poznal hned bez mrknutí. Však jsem ho viděl v jedné reportáži České televize. Jinak pěkný a chtělo by to víc fotek a nebo pořízené streamové video v DSL kvalitě. Aspoň poznám osobně stavitele tratě či lidi, kteří tady diskutují. To potom bude pro mnohé šok, protože si člověk o člověku bude myslet, že je mu nějakých 20 či 30 let a ve skutečnosti má už po 50tce. A nebo opačně.
 
F

FrantaVopička

Host
Jiří napsal:
Ze které tratě byla ta fotka 3.jpg pořízena či ten videosoubor ?

Bylo to na trati Bratislava - Praha. Fotka někde z Kyjí, video z Počernic.

Jinak to video je fakt bomba. Skoro to vypadá, jako by bylo točeno na skutečné mašině. Na záběrech je vidět vlevo Miran a vpravo Zbyněk.
 
G

Guest

Host
Michal napsal:
Jiří napsal:
Ze které tratě byla ta fotka 3.jpg pořízena či ten videosoubor ?

Bylo to na trati Bratislava - Praha. Fotka někde z Kyjí, video z Počernic.

Jinak to video je fakt bomba. Skoro to vypadá, jako by bylo točeno na skutečné mašině. Na záběrech je vidět vlevo Miran a vpravo Zbyněk.

Aha, takže na té první fotografii, jak sedí Zbyněk je vedle něho na pravo Miran s brýlemi? Protože má kostičkovanou košili a ta samá košile byla na tom video_záběru. Pěkný šok, myslel jsem si, že Miran bude mít nějakých 30 až 40 let. Ale soudím, že mu bude víc jak 50 let.
 
F

FrantaVopička

Host
Jiří napsal:
Aha, takže na té první fotografii, jak sedí Zbyněk je vedle něho na pravo Miran s brýlemi?

Ano, to je on. Na té samé fotce jsem i já - ten úplně vzadu, co si podpírá hlavu. :D :D :D
 
G

Guest

Host
A kde je Martens ? Já tipuji, že na tom prvním obrázku http://members.chello.cz/mlasevic/slezina/1.jpg bude vlevo od Zbyňka buď v tom bílém obleku nebo v té fialové mikině. A kde je Martin Stavitelxx ? Já tipuji, že je to ten mladík s brýlemi, který sedí na levo od tebe !
 
Naposled editoval moderátor:

Zbyněk Šemora

Strojvedoucí
Sláva, CD s materiály od Deteria je na světě. Je někde na Moravě a bude mi doručeno. S pálením CD s 451 byl trochu chaos a jaksi došlo k záměně, leželo to na stole....
Video nemá chybu. Miran fíra, já jeho mechanik. Jen nechápu, jak jsem tam lomil rukama. Někdy je sranda se vidět na videu.
Dle pozice jsem seděl na sklápěcí sedačce na dveřích do strojovny, kterou byly některé jednotky vybaveny. Říkalo se tomu verpánek pro instruktory (cvičných) :D
 

Tax

Moderátor
Správce
Anonymous napsal:
A kde je Martens ? Já tipuji, že na tom prvním obrázku http://members.chello.cz/mlasevic/slezina/1.jpg bude vlevo od Zbyňka buď v tom bílém obleku nebo v té fialové mikině. A kde je Martin Stavitelxx ? Já tipuji, že je to ten mladík s brýlemi, který sedí na levo od tebe !
No Martens je zrejme za objektívom, pretože na fotke nie je. Okrem Zbyňka a Mirana som nedokázal identifikovať nikoho z tej fotky ... hodilo by sa predstaviť aj ostatných účastníkov
 
Naposled editoval moderátor:
F

FrantaVopička

Host
Jiří

Vedle jak ta jedle. Tax má pravdu, Martens to fotil, takže tam není.

Vemu to zprava a doufám, že někoho nepřejmenuju. :D

Vpravo vpředu je Miran, za ním je schovaný Mates, vzadu já, vepředu Zbyněk, pak s brýlemi Deterio?, vedle Sponka, Karel (ok1dnh), Miloslav Vlček? a bob57_cz. Čí je ta ruka vpravo se mě neptejte. :D :D :D
 

Miran

Moderátor
Správce
Zbyněk Šemora napsal:
Sláva, CD s materiály od Deteria je na světě. Je někde na Moravě a bude mi doručeno. S pálením CD s 451 byl trochu chaos a jaksi došlo k záměně, leželo to na stole....
Video nemá chybu. Miran fíra, já jeho mechanik. Jen nechápu, jak jsem tam lomil rukama. Někdy je sranda se vidět na videu.
Dle pozice jsem seděl na sklápěcí sedačce na dveřích do strojovny, kterou byly některé jednotky vybaveny. Říkalo se tomu verpánek pro instruktory (cvičných) :D

Ono to bylo trochu jinak: Já na tebe hulákal "Brzdi, brzdi.....", ale ty místo abys popad brzdič, tak jsi začal lomit rukama..... :D a já chudák byl naraženej na kole ruční brzdy...... :D
 

Hawk

Posunovač
Našel jsem takové pěkné smaili a tak pokládám otázku..probíhala slezina:

1.Takto -
2.Nebo takto -


Myslím, že odpověď je jasná.....

Ale mám jiný dotaz...jak tu už bylo řečeno...bude někde nějaká nástěnka se závěry sleziny?
 
Naposled editoval moderátor:

ok1dnh

Pokladník
Zbyňku, to lomení a gestikulování rukama bylo, jak jsi zjistil, že jsi prokecal zastávku a že nedobrzdíš, tak jsi halekal "Nestavíme, projíždíme, nikdo tam stejně není". No a to bylo to šermování rukama :).
Karel
P.S. Mám ten dojem, že někde v těch místech Bob57_cz prohlásil, že by ti to nepučil :).
 

bob57_cz

Učitel češtiny
ok1dnh napsal:
Zbyňku, to lomení a gestikulování rukama bylo, jak jsi zjistil, že jsi prokecal zastávku a že nedobrzdíš, tak jsi halekal "Nestavíme, projíždíme, nikdo tam stejně není". No a to bylo to šermování rukama :).
Karel
P.S. Mám ten dojem, že někde v těch místech Bob57_cz prohlásil, že by ti to nepučil :).
Přesně tak. Poté, co jsem viděl Zbyňka řídit, si nemusím zoufat, že jsme se spolu nikdy na stejné mašině nepotkali, ačkoliv jsme jezdili na stejných škopcích řadu let a kopali za stejný tým. No - kdyby bylo nejhůř, tak bych si ho taky nakonec dokázal vycvičit. Přece jen není takové poleno jako zácvikant, co ho mám teď v práci.
 
Stav
nelze přidat další příspěvky.
Nahoře