Pulty - aky sa da zohnat, ako by sa dali ev. vyrobit, ...

Howky

Signalista
David Hájek: kolego koukej :D ten termín musíme domluvit :D

Dneska mám pro vás malou ukázku, od nového člena naší dílničky Davida Šmída . Nachystal elektroniku, a další díly pro možnost připojit starší rychloměry na simulátor Open rails .
Nyní půjde rychloměr na testy přímo s Open Rails a v dohledné době snad přijde namontovat na jeden známý pult.

 

Miran

Moderátor
Správce
Pokud vím, tak na trhu (tedy v nějakých shopech) ne. Ale kdyby sis tohle vlákno přečetl od začátku, pár kousků by se tady našlo. Viz ten Howkyho nejen v Ostravě, David Hájek taky nějaké udělal. Pravda, levné moc nejsou a skladné taky ne...:):):):):):):)

Ale teď trochu vážně: Pokud by sis chtěl nějaký ten model pultu postavit, tak se domnívám, že výše uvedení pánové by ti jistě neodmítli odpověď na konkrétně a korektně položenou otázku, týkající se detailů pultu. Základy jsou na tobě, informací zde na fóru je také spousta....
 

Howky

Signalista
Pánové poptávám tyto věci na pult : Rychloměr Metra, Klávesnici ARR, a krytky na osvětlení měřících přístrojů 10ks :)
pult 1.jpg
 

Mischus

Začátečník
Zdravim panove, dodelavam univerzal. ovladaci pultik na MSTS/OR a ted resim jake vicepolohove spinace pouzit pro vlakovou brzdu a ridici kontroler, aby se to vse chovalo co nejverneji realite. Muzete poradit? Zatim mam kontroler a veskere brzdy na klasicky 2-polohovy pakovy spinac (joystick), ktery v krajnich polohach pouze simuluje stisk pismen na klavesnici. Zapojeni je reseno pres Pokeys57u, takze pokud muzete dat radu, i co se zapojeni tech vicepolohovych spinacu tyce, aby to fungovalo spravne, tak budu moc rad. Diky.
 
Nahoře