Jak rozbalit aktivity ve formátu *.apk?

Stav
nelze přidat další příspěvky.
M

mali

Host
Nevíte někdo,jak otevřít soubory .apk? Když na ně klepnu,napíše mi to "Failed to open package.".Díky moc za radu.

Martens

Strojvedoucí
Stáhni si ze stránek Zbyňka Šemory bugfix na tsunpack a spusť si jej v PC. Provede se to, že se opraví asociace přípony apk s programem tsunpack, který je v instalaci MSTS.

Pak si tu aktivitu rozbalíš dvojklikem na té aktivitě...

tata22

Cestující
Mám ještě jeden dotaz k aktivitám zabaleným s koncovkou *.apk. Zbyněk píše, že je nutné mít MSTS nainstalované v defaultním adresáři, t.j. v Program Files aby bylo možné rozbalit aktivity sbalené v apk. Jenže já mám instalace MSTS celkem 4x ale ani jednou v Program Files. Co s tím ? Může mi někdo poradit jak rozbalovat aktivity ? Je na to nějaký fígl ?

Martens

Strojvedoucí
Fígl je v tom, že v registrech Woken je jediný zápis o tom, kde byla provedena poslední instalace MSTS.....a do toho adresáře se pak rozbalují ty *.apk soubory a kde TSUnpack hledá požadovanou trať....tož totkaj tento figel....vždy tu trať mít v poslední nainstalované instanci.......

G

Guest

Host
Díky. Toho jsem so obával. Takže neexistuje cesta jak to obejít ? Např. přinutit nějak apk aby se rozbalilo někam vedle a pak to ručně zkopírovat do správné tratě ?

Martens

Strojvedoucí
Nee, protože pokud to tu trať v daném adresáři nenajde, takse to ani nerozbalí....jediné řešení je přesouvat tratě do toho naposledy nainstalovaného adresáře, tam to rozbalit a pak tu trať přesunout zpět.....jo a nesmíš zapomenout na to, že v apk jsou i consisty....

Já jsem to řešil tak,že jsem nainstaloval MSTS do složky Train Simulator,tak jak to nabízí instalátor.Potom jsem obsah této složky bez Routes a Globalu zkopíroval 5x vždy s jiným názvem např.Train Simulator Cz.pokut chci sem rozbalit aktivitu,tak změním Train Simulator na Train SimulatorX aTrain Simulator Cz na Train Simulator po rozbalení to vrátím zpět.Stejný postup musí fungovat i u tebe.Zrejmně poslední instalaci přejmenovat a její název použít pro trať kam chceš rozbalit aktivitu a potom názvy vrátit zpět.
Žižkovský Josef

Martens

Strojvedoucí
Práva admina pro spuštění register_fix

Ještě dodávám, že pro aplikaci register_fix ze stránek Zbyňka Šemory potřebujete pro Win 2000 a Win XP práva admina, protože program provádí zápis do registru....takže pokud to spustíte pod běžným userem, tak to pak může dávat hlášky typu

There was an error. Check the registry settings manually.

Stav
nelze přidat další příspěvky.
Nahoře