cabwiew Archiv #1

Stav
nelze přidat další příspěvky.
Nevíte někdo cabwiewu k CD 714, nebo 130, případně ke zvukům ke 130. Vím o otom, že tenhle cab měl na svých stránkách Miro Just , ale ten je zrušil.

Martens

Strojvedoucí
Samozrejme, ikdyz to bude moje prvotina, tak bych ji chtel po kritice znalych dovest k same dokonalosti. Dam vedet, az bude......dneska je hotovy denni staticky cabiew pro normální i reversovanou verzi a ted zkousim animace.

Martens

Strojvedoucí
poslal jsem statickou betu Vrbamovi pro normální model ( dlouhý čumák dopředu)....momentálně jsem musel z časových důvodů práce pozastavit....předpokládám, že se na to opět vrhnu po neděli.......

Martens

Strojvedoucí
Kebarko napsal:
Môžem použiť cabview z lokomotívy 754 ktorý je na stránke http://www.trainsim.wz.cz aj na lokomotívy 750 a 753? Alebo tie majú cabview iný?

Ahoj, technicky vzato použít jde, ale jinak řada 754 má odlišný cabview.....750 i 753 má kontroler v podobě volantu, nemá brzdič BSE, ale DAKO.....nemá ARR.....pokud bys chtěl cab pro 750 a 753, tak jsou na stránkách fhavel.zelpage.cz v sekci Cabviews

Naposled editoval moderátor:

Kebarko

Provozní technik
Na stránkach fhavel.zelpage.cz je síce uvedená jak lokomotíva 754 aj 750 a 753 ale pre všetky je na stiahnutie len jeden cabview.

Martens

Strojvedoucí
Když by byl někde problém s odkazy, tak si všimni logiku jeho odkazů - jak na modely, tak na zvuky a cabview.....dá se to odkoukat....

Syrda

Cestující
Re: cabwiew

Pavel Škrdla napsal:
Nevíte někdo cabwiewu k CD 714, nebo 130, případně ke zvukům ke 130. Vím o otom, že tenhle cab měl na svých stránkách Miro Just , ale ten je zrušil.
Stránky Miro Justa nejsou zrušené - jen maj jinou adresu: http://www.mirojust.cz

Martens

Strojvedoucí
Re: cabwiew

Syrda napsal:
Pavel Škrdla napsal:
Stránky Miro Justa nejsou zrušené - jen maj jinou adresu: http://www.mirojust.cz
Nějaký prapra částečně animovaný cab na 714 je na mých stránkách
http://mlasevic.wz.cz v sekci Ke stažení.....full animovaný má údajně Jarda Brabec-posílal mi screeny ( vychází to z mého cabu) a údajně to posílal Filipovi ke zveřejnění.....

Jinak na caby se podívej na stránky Filipa Havla......je tam sekce cabview a zvuky....

G

Guest

Host
Cabwiew 362, 350

Stahnul jsem si v ramci aktualizace aktivit Breclav-Praha i "novou" lok. 362 a 350. Od te doby mam nasledujici problem: u nekterych aktivit s 350kou mi MSTS spadne s hlaskou, ze nelze vytvorit Cabview. Dale, co se tyce lok. 362, dochazi k nasledujicimu: kdyz je lokomotiva ve vykonu a zhasinam reflektor (to neni preklep!!), tak mi vykon skokem spadne na 0%, soucasne bzuci ten pitomy varovny zvuk v kabine. Je to pouze pri zhasinani, nikoli rozsveceni. Dekuji za odpoved. Pripadne muzete zamailovat na: dusan.havlicek@email.cz.

Mirec

Signalista
Re: Cabwiew 362, 350

DusanH napsal:
Stahnul jsem si v ramci aktualizace aktivit Breclav-Praha i "novou" lok. 362 a 350. Od te doby mam nasledujici problem: u nekterych aktivit s 350kou mi MSTS spadne s hlaskou, ze nelze vytvorit Cabview. Dale, co se tyce lok. 362, dochazi k nasledujicimu: kdyz je lokomotiva ve vykonu a zhasinam reflektor (to neni preklep!!), tak mi vykon skokem spadne na 0%, soucasne bzuci ten pitomy varovny zvuk v kabine. Je to pouze pri zhasinani, nikoli rozsveceni. Dekuji za odpoved. Pripadne muzete zamailovat na: dusan.havlicek@email.cz.
Ten prípad s 362 sa mi stal tiež.Išiel som aktivitu Os 5011, tam je síce loko 163 ale cabview je rovanký.Keď som reflektor zhasol do polohy "tlmené" tak mi výkon spadol na 0%.Bude to asi v nastaveniach cabviewu.Čo sa týka 350, neviem si to vysvetliť, ale asi bude zle zadaná cesta k súboru 350.cvf

Stav
nelze přidat další příspěvky.
Nahoře