Trať ČD 180 Plzeň - Furth im Wald

poison

Pomocník strojvedoucího
Základem je původní trať od Šneka, na které udělal Franta spoustu mravenčí práce a výsledek vidí všichni. Dýzlelectrické jednokolejky jako řemen, jen tu databázy kdyby se podařilo opravit.

Pikku

Vlakvedoucí
Opravdu je vidět veliký kus práce. Trať vypadá moc pěkně, velice se mi líbí mimo jiné i modelově ztvárněné troleje na zatrolejovaných úsecích. Jsem velice spokojen, moc pěkně zpracovaná trať. Ještě tak sehnat nějakého modeláře objektů pro vytvoření originálních staničních budov :)

Opravdu moc krásná trať. Projel jsem ji zatím z Furt im Waldu do Chrástu u Plzně a nemohu ji vynachválit. Mé hluboké poděkování Franckovi a jeho pomocníkům.
Je hrozně pěkné mít vedle sebe starou verzi tratě od Francka a novou verzi od Martina. Doufám, že bude trať pokračovat :).

Děkuji všem moc za podporu. Pokračování tratě by bylo podmíněno jen zprovozněním databáze, protože jinak nejdou ukládat koleje. Děkuji Šnekovi, že mě umožnil na tom jeho projektu dělat. Je to cca deset let co vznikla, tak dostala k narozeninám nový kabát. A moc děkuji všem, kteří taky přiložili ruku k dílu. Přidám zde ještě několik screenů.
Open Rails 2017-04-30 09-56-23.jpg Open Rails 2017-04-30 09-55-55.jpg Open Rails 2017-04-16 08-24-51.jpg Open Rails 2017-04-24 09-54-36.jpg Open Rails 2017-04-24 09-47-35.jpg Open Rails 2017-04-19 09-42-48.jpg Open Rails 2017-04-19 11-50-58.jpg Open Rails 2017-04-19 11-47-41.jpg Open Rails 2017-04-17 01-46-32.jpg Open Rails 2017-04-16 08-26-36.jpg

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Ač se v těchto končinách nepohybuji, velice rád si na této trati udělám nějakou tu aktivitu. Šneku, už v prvopočátcích to byla velice hezky zpracovaná trať a Francek to posunuje v před dál a dál, což je super.
Dan
Ps: mimochodem, nedávno byla v televizi reportáž o trati na Špičák. :)

Ahoj všem. Jeden skromný dotaz. Pohled pod klávesou 4 je úmyslně odebrán? Pokoušel jsem se ho rozchodit, ale vždy při pokusu o tento pohled mi celé MSTS padlo.

Ahoj, na jaké zvuky, prosím, napasovat 183ku? Pohnu se s vlakem a pád... a to i ve volné jízdě a s různými vozidly. Použil jsem Sound soubor tratě 321. Nebo je to v něčem jiném? Děkuji předem za případnou radu.
183sounds.jpg

Máš instalaci MSTS? Nebo používáš pouze složku Train Simulator, ve které máš pouze trať a Global? Pokud používáš pouze tu složku, musíš si ještě doinstalovat, vedle tratě, složku Sound z adresáře MSTS. Tam jsou základní zvuky vozů a to je to, co Ti asi chybí. Složku Sound používám z instalace tratě TBP. A co si pamatuju, doplňoval jsem ji pouze o zvuky k vozům CIWL a Pullman, které bezprostředně nepotřebuješ.

Nahoře