Trať ČD 180 Plzeň - Furth im Wald

Šnek

Vlakvedoucí
Ahoj lidičky, byl jsem porůznu pryč, tak až dnes jsem se pobavil TM a jiným. I když se musím tentokrát Páji zastat.
Zavolám si osobně s Franckem a domluvím se s ním. Akorát nějak nechápu o jakou verzi jde. Já opravoval tu, jenž vedla až do Rokycan. Tak pořád nevím, kterou verzi bych měl opravit. Musím si na to vzít druhý PS. Na tomto nemám MSTS nainstalován.
Miky, verze 1.2 co je ke stažení u Josky.
 

Miky945

Hradlař
Jo a ta tedy není v Plzni opravena???
Pak by mě tedy zajímalo proč jsem opravoval tu druhou?:D
Já si tu verzi od Tebe nestahoval, ale stáhnu si ji a podívám se jak to vypadá.
Budu týden na chalupě, tak bych to tam opravil, musím na to mít klid.
Mirek
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
On byl problém, že Francek nevěděl, že máš opravenou verzi 1.1 a když se to dozvěděl už měl skoro hotovo.
 

Šnek

Vlakvedoucí
Jo a ta tedy není v Plzni opravena???
Pak by mě tedy zajímalo proč jsem opravoval tu druhou?:D
Já si tu verzi od Tebe nestahoval, ale stáhnu si ji a podívám se jak to vypadá.
Budu týden na chalupě, tak bych to tam opravil, musím na to mít klid.
Mirek
Díky.
 

Miky945

Hradlař
Tak teda nevím, zaregistroval jsem se na alkaponových stránkách, a jelikož nejsem anglán a anglický jazyk mi nic neříká, nemůžu nic stáhnout. Pořád mě to přeskakuje tam a zpět, ale nic nestáhnu.
 
Tak mám další zajímavé zjištění, tentokráte se týkající označení pomalých jízd. Ty které jsou v traťi na pevno ztrácí svoji účinnost těsně po jejich minutí čelem lokomotivy, všude jinde (co sem si všiml) se tak děje až po projetí koncovek (tedy celé soupravy). Na druhou stranu zase je pravdou, že se tak stává na přejezdech, kde by se to takto asi mělo dít ...
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
To jsi si všiml brzo, toto je od začátku co trať vyšla. Navíc te prostě klasickej rychlostník a jak víme, po projetí v msts ti okamžitě hodí tu rychlost. Tady zase budu brát + OR, který ti tu rychlost zvedne za posledním vagónem. Tady je zase chyba, že ignoruje rychlostník s mašinkou.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Ahoj.
Zde je přesná ukázka nemyslu statických vozidel na trati, Proč, když už je v MSTS Plzeň tak málo proůjezdná je na koleji u prvního, kde zastavují Ex drezína a bloklá kolej, když je normálně průjezdná? :)
Viz. videou u mne ve vlákně a zde obrázek:
Plzeň.jpg
 

Plexi

Signalista
Zdravím, hlásím nefunkční rychlostníky od Klatov až do Plzně. Třeba hned ten první a Klatovama, kde je 85, TM mi furt ukazuje rychlost 50 podle návěstidla. A před Točníkem není upozorňovadlo na zastávku.
 

Fana Staněk

Hradlař
Teď jsem přišel z práce domů. Všechno jsem projížděl a funguje vše normálně. Rychlosti se zobrazují jak na linii traťového monitoru, tak se přepínají na řádku max povolené rychlosti a reaguje na ně i rychlobrzda po jejim zprovoznění.
Prohlížel jsem i původní video od Šneka, podle kterého jsou úpravy provedeny, a ani z jedné strany se v Točníku "Tabule před zastávkou" nevyskytují.
Pokud se jedná o nějakou aktivitu, a hlavně starší na původní verzi, bude zřejmě nutné ji dát v "Editoru úkolu" "Opravit na nejnovější verzi" a znovu uložit.
 

Šnek

Vlakvedoucí
Točník si myslím byl braný jako nákladiště s výhybkovým rozvětvením, tím pádem tam asi cedule před zastávkou nebude.
 

stefek200

Cestující
Chci se zeptat autora tratě,jak dělal vstupní body tratě? Pokoušel jsem se otevřít trať v Track Vieweru i v MSTS Editoru,ale v žádném případě se mi nepodařilo trať otevřít a načíst.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Trať v poslední veřejné verzi jde naprosto bezproblémově otevřít v Aktivity Editoru, chyba bude někde ve tvém přijímači.
 

stefek200

Cestující
Ostatní tratě co mám (BP,310,321,Luhačovice...) jdou otevřít bez problému,jen s touto mám problém,ale v tom Aktivity Editoru tuším paths vytvořit nelze.
 

poison

Pomocník strojvedoucího
Ale lze, pokud máš něco ve složkách Activities, Services, Paths tak si to zálohuj někam mimo ať máš složky v trati prázdné a zkus to spustit v AE. Případně napiš a vstupní body ti udělám kde budeš chtít.
 

Šnek

Vlakvedoucí
Vstupní bod je na holé placce mezi Vejprnicema a Valchou. Už ani nevím proč zrovna na tomhle místě.
 

stefek200

Cestující
Jojo určitě to zkusím,díky za ochotu a trpělivost. Jinak pokud by se mi i přes to nepodařilo trať načíst,tak potřebuji vstupy:
Stod směr Domažlice i Plzeň, Nýřany směr Plzeň , Nýrsko směr Klatovy , Janovice n/Úhlavou směr Klatovy.
 
Nahoře