Trať Trnava - Kúty

To jsi smíchal Trnavu a Old-Trnavu? Zajímavá myšlenka.
Stáhnul jsem všechny soubory nabídnuté ve dvou příspěvcích pana Brzdy. Vzniklo (tuším) šest verzí jedné tratě. Porovnal jsem je. Nejnovější verze podle datumu v souborech typu WORLD (apod.) byla ta první uvedená, ale ty ostatní verze se lišily velikostí obsahu souborů SHAPES, TEXTURES a SOUND. Tyto položky jsem zkopíroval do nejnovější verze s tím, že smí přepsat jen staré soubory. Tím jsem zmenšil pravděpodobnost absence některého z uvedných souborů.

Pikku

Vlakvedoucí
Přitom v trati Old-Trnava je budovatelský nápis v Leopoldově, který v dalším provedení není. :) To mě asi zmátlo. U trati Trnava je i výpis, co všechno chybí. Ale je toho hodně a to mě odradilo. :)
Neboli náhodou len dve verzie trate a ta old verzia bola len rozdelená kvôli veľkosti do 5 partov?
Myslím, že ano.

Přitom v trati Old-Trnava je budovatelský nápis v Leopoldově, který v dalším provedení není. :) To mě asi zmátlo. U trati Trnava je i výpis, co všechno chybí. Ale je toho hodně a to mě odradilo. :)

Myslím, že ano.
Trebalo by to prehnať cez route ritter a ten by aj vedel odkopírovať hlavne chýbajúce textúry z ostatných trati. Ale originál objekty treba tú písať aby Brzda to doplnil.

Pikku

Vlakvedoucí
Doplnil jsem z balíku Old-Trnava chybějící textury do trati Trnava a hle, bez chyb. :) Nevíte někdo co znamenají ty kvádříky mezi kolejemi? (viz screeny). I když sem tam něco chybí (místy není trolej například), trať je naprosto parádně zpracovaná, užívám si projižďky (navíc bez otravných návěstidel :D:p ).

trnava09.jpg trnava10.jpg trnava11.jpg trnava12.jpg trnava13.jpg
WTF??
trnava14WTF.jpg

Doplnil jsem z balíku Old-Trnava chybějící textury do trati Trnava a hle, bez chyb. :) Nevíte někdo co znamenají ty kvádříky mezi kolejemi? (viz screeny). I když sem tam něco chybí (místy není trolej například), trať je naprosto parádně zpracovaná, užívám si projižďky (navíc bez otravných návěstidel :D:p ).

WTF??
Zobrazit přílohu 21765
Nebude to len ako pomôcka pre správne uloženie nasypu, tak aby bol pekné zarovnaný pod koľajou?

Pikku

Vlakvedoucí
Dobrá věc se podařila, pravá láska zvítězila, zpívá se v jedné opeře. Tak s tou láskou nevím, ale ty hnusné kůly jsou pryč díky mému géniu. Kdo chce, může si stáhnout poupravené soubory (včetně ještě lepší textury troleje) zde . Jen jsem s lítostí zjistil, že v trati chybí zimní textury, takže se sněhem se bohužel nepočítá. :( A nějaké screeny nakonec jako reklama. ( Modelu MV80 si moc nevšímejte, je to Petrosův konvert Prskavkova modelu z TRSka, a trápím se s 3D kabinou. Takže je to spíš takový technologický vzorek. )

Přílohy

brzda1

Provozní technik
Páni, je to jednoduché, značky sú fakt len na uloženie štrkových polí a trolej bola niekde ich súčasťou, bol to jeden model. Keď som to mal komplet hotové až do Kútov, tak som len vymenil súbor s modelom a značky boli naraz preč. Jednoduché ale účinné. Trnava old bola samostatná trať so starými staničnými budovami po celej trati a s návestidlami tej doby, zásadne bez troleje a stĺpov, boli tam akurát drôtovody a telegrafné stĺpy. Aj položenie koľají bolo iné. Možno niekde aj nájdem modely podložia na replace.

brzda1

Provozní technik
Jak vidím, už ani netreba:) Sneh som neriešil v prvom kole....a druhé nebolo:) Trnava old má inak upravené modely budov, textúry v inej dobe a aj nápisy, nedajú sa budovy zlúčiť, bude z toho miš-maš, inú krajinu, cesty, modely áut. Myslím, že Trnava old bola niekde po dajakom zjazde KSČ, čomu zodpovedali textúry depa v Leopoldove. Stanice mali dobové peróny, ale už neviem, či som menil názvy modelov, takže ak to dá niekto dokopy, prepíšu sa súbory a bude to divné:). Pozeral som, nezmenil, takže by sa súbory prepísali. Pri downloade musia vzniknúť len dve trate - Trnava nová a Old. Trnava je jeden download, Old ma 5 častí a mal by vzniknúť len jeden RAR súbor a ten rozbaliť ako druhú trať. Thats all.

brzda1

Provozní technik
SFCAN004.jpg Našiel som tie modely, takto to vyzerá. Trolej môže byť akákoľvek....Ono to malo kilometrov dosť, na prácu habadej:), až moc. Možno nájdem aj kompletnejšiu verziu niekde:), našiel som ešte dajaké DVD z roku pána.

brzda1

Provozní technik
Modeloval som to sám a dôvod to dajaký malo, prečo som to takto spojil, ale už ho samozrejme neviem, zanikol v čase:). Našiel som variácie trolej, stĺpy, podložie, releové skrine ako skladačku, položil si koľaje, výhybky, vybral správny model a jedným klikom si to mal hotové, koľaje, trolej, stĺpy,napináky, okolie a keď si chcel použiť imitácie pohonov výhybiek, tam bola aj taká verzia.

Pikku

Vlakvedoucí
Je vidět, že sis s celou tratí pěkně vyhrál. Fakt se mi to líbí. A když si uvědomím, že je to vlastně deset let staré ... Klobouk dolů.

Pikku

Vlakvedoucí
Nevěděl jsem, že na trati Leopoldov - Trnava se zkoušel prototyp SM488.0. :) Model je opět jen technologický vzorek, spíš taková oddechová omalovánka. Rozhodně nesplňuje standardy dnešní doby, i proto screeny jen z dálky. (A taky kvůli trati, jen ať je pěkně vidět prima zpracovaná trať. Třeba se toho někdo ujme a spáchá návěstidla nebo zbytek krajiny a objektů.) @brzda1 moc děkuju !
trnava20.jpg trnava21.jpg trnava22.jpg trnava23.jpg

Nahoře