Trať Trnava - Kúty

A ještě obrázky z úseku Galanta - Gáň. Zase si všímejte trati a ne vozidel prosím. Říkám si, že jsem asi jediný, kdo jezdí na trati od @brzda1 . Nebo alespoň jediný, kdo postuje screeny. Pochvalte mu to i někdo jiný, ať to nevypadá, že jsem zaplacený za reklamu. :D:cool:
Zobrazit přílohu 21788 Zobrazit přílohu 21789 Zobrazit přílohu 21790 Zobrazit přílohu 21791 Zobrazit přílohu 21792 Zobrazit přílohu 21793 Zobrazit přílohu 21794
Pěkná trať

Považan

Začátečník
Tie screeny sú z Trnavy old ?
Ja tam každý deň jazdím do školy, takže to už ako tak poznám a vyzerá to celkom reálne. Tým som myslel pekne. Len škoda tých návestidiel. :confused:

Pikku

Vlakvedoucí
Tie screeny sú z Trnavy old ?
Ja tam každý deň jazdím do školy, takže to už ako tak poznám a vyzerá to celkom reálne. Tým som myslel pekne. Len škoda tých návestidiel. :confused:
Je to trať z balíku, který zveřejnil @brzda1 nedávno na tomto fóru. Jen jsem doplnil chybějící textury z druhého balíčku. Chybí návěstidla a místy není vymodelovaná krajina kolem. Ale je to parádní, hromada originál objektů například.

Pikku

Vlakvedoucí
Mně spíš zajímá ten "panťák". který bych potřeboval do aktivity rychlíku z roku 1969/70
Ten panťák vypadá fakt dobře, dalo by se z něj udělat něco použitelného?
Ten panťák vypadá dobře právě jen z dálky. Při detailním pohledu se jedná bohužel opravdu jen o technologický vzorek, je mi líto. Neříkám, že časem by z toho něco nemohlo vzniknout, ale je to spíš v tabulce „co by kdyby“ než v tabulce „soon(tm)“. ZDE jsou paths, vytvořené na klíčových místech trati. Enjoy!

BR601

Pokladník
K tomu panťáku - bol by fajn, nie len v takejto variante, ale i v klasickej ako SM488.0/560. Hneď by som svoj prvý výtvor premietol na reálnejší model (a aj lepšie urobil textúry) ;)

Pikku

Vlakvedoucí
K tomu panťáku - bol by fajn, nie len v takejto variante, ale i v klasickej ako SM488.0/560. Hneď by som svoj prvý výtvor premietol na reálnejší model (a aj lepšie urobil textúry) ;)
Vzhledem k exportu do MsTS a ORTS (neexistence pluginů a nutnost exportu přes 3DS formát) došlo u modelu (i díky jeho polygonové náročnosti) k poškození textur a mapování. Vzhledem k tomu, že náprava je obtížná a zdlouhavá jsem se rozhodl od projektu odstoupit a nadále se mu nevěnovat. Je mi to líto, ale nemohu v současnosti zveřejnit pod svým jménem model v této kvalitě.

Je to škoda, od prosince na nich jezdím v turnuse, tak než nám je odvezou do Třebové, dalo by se cokoliv nafotit, sehnat v rámci možností ;)

Považan

Začátečník
Éra "pantografov" na trati 133 Trnava - Galanta, skončila pred pár rokmi. Po pantografoch prevzali vozbu osobných vlakov novozámocké elektrické jednotky 671. S "Jánošíkmi" sa dnes môžme na tejto trati stretnúť len cez víkendy, keďže boli nasadené na nové spoje Senec - Petržalka. Preto sú sem cez pracovné dni nasadzované klasické súpravy, väčšinou v zložení 361 10x + 4x Bdtmee. Nie je však výnimočné, keď sa tu objaví nejaká 363/2, ako tomu bolo aj dňa 28.11.2018, keď sa na vlakoch os 4543/4506 ukázala 363 145. Prikladám nejaké screeny, z úseku Trnava - Križovany nad Dudváhom.
Open Rails 2018-11-30 06-16-24.jpg

Open Rails 2018-11-30 06-24-48.jpg

Open Rails 2018-11-30 06-23-37.jpg

Open Rails 2018-11-30 06-26-10.jpg

Tax

Moderátor
Správce
Vzhledem k exportu do MsTS a ORTS (neexistence pluginů a nutnost exportu přes 3DS formát) došlo u modelu (i díky jeho polygonové náročnosti) k poškození textur a mapování. Vzhledem k tomu, že náprava je obtížná a zdlouhavá jsem se rozhodl od projektu odstoupit a nadále se mu nevěnovat. Je mi to líto, ale nemohu v současnosti zveřejnit pod svým jménem model v této kvalitě.
No ja ten model mám, vidím že sa to dá opraviť, ale je to tak prácne že plne chápem Pikka že sa mu do toho nechce. Zvlášť keď dnešné plénum zložené z kindermafiánov a vykrádačov modelov prácu okolo toho nielenže neocení, ale bude to kritizovať a przniť kdejakými odsratými skinmi. Navyše to budú vykrádať a označovať to ako svoju prácu. Treba počkať až to niekto z veľkohubých kindermafiánov skutočne urobí tak aby to bolo k svetu.

Dan J.

Strojvedoucí
Zvlášť keď dnešné plénum zložené z kindermafiánov a vykrádačov modelov prácu okolo toho nielenže neocení, ale bude to kritizovať...
No, já nevím, le myslím, že doba ČSD 80% těchto lidí ani nezajímá. :) Navíc, nezajímájí je ani aktivity, koukni na FB, kde se kolikrát dávají creeny z XXX EC, IC s prázdnými stanicemi, když jsem se kdysi jednoho člena jedné skupiny ptal, proč si nedodělá traffic, odpověď byla vemi rychlá: "Já to neumím a je to ztáta času". Navíc, to vidím i na dětech, co není hned a jednoduché, tak u toho nevydrží a raději je to nezjímá. Hlavně že umí "zobat" do mobilu a psát si na FB zprávy, to jim jaksi k životu postačí. Bohužel.

No, já bych to tak černě neviděl. Tohle říkali stařečkové i o nás, když jsme byli mladí, že jsme generace k ničemu. Jen jsme neměli mobily, ale čuměli jsme nonstop do něčeho jiného. :D Ale to už odbočujeme od tématu vlákna. :D

Nahoře