Trať Trnava - Kúty

Pikku má pravdu, je to pěkná trať. A jsem moc rád, že neskončila v koši. Nejvíc mě potěšil úsek Galanta - Leopoldov, i když jsou tam nedodělaná místa. Mohl jsem tak přidat další dílek "virtuálního puzzle" tratí bývalého ČSD. Nevím jak je na tom v současné době předloha, ale třeba v létě 1978 po této trati jezdily 3 páry mezinárodních vlaků. Brzdo, mockrát děkuji.

No, já nevím, le myslím, že doba ČSD 80% těchto lidí ani nezajímá. :) Navíc, nezajímájí je ani aktivity, koukni na FB, kde se kolikrát dávají creeny z XXX EC, IC s prázdnými stanicemi, když jsem se kdysi jednoho člena jedné skupiny ptal, proč si nedodělá traffic, odpověď byla vemi rychlá: "Já to neumím a je to ztáta času". Navíc, to vidím i na dětech, co není hned a jednoduché, tak u toho nevydrží a raději je to nezjímá. Hlavně že umí "zobat" do mobilu a psát si na FB zprávy, to jim jaksi k životu postačí. Bohužel.
No já to vidím u synovce a neteře. Ti přijdou, vytáhnou mobily a už jedou. Přítelkyně mi jednou řekla, že si neumí bez smartphonu představit život. Já jsem třeba o smartphone přišel a ani mi nechybí.
A stejné je to i s kindermafií. Já si třeba ten čas udělám a prostě tu stanici osadím, jenom aby tam něco bylo. Nesnáším koukat na prázdnou stanici.

Nahoře