Jak rozbalit aktivitu ve Windows 7

Pavlík

Pomocník strojvedoucího
Návod na úspěšné rozbalení aktivit v operačním systému Windows 7:

- registr bug fix (např. je součástí DVD tratě BP) spustit v režimu kompatibility Windows XP SP3 a zároveň i jako správce

- program tsunpack.exe (C:\Cesta_k_MSTS\UTILS\tsunpack.exe) také spustit v režimu kompatibility Windows XP SP3 a zároveň i jako správce

Jinak se bude tvářit aktivita jako rozbalená, ale v adresáři Activities ji nenajdete.

Ahoj,

můžu se prosím zeptat, jak odinstalovat ve Win 7 program tsunpack.exe? V programové nabídce pro odinstal programů se mi nenabízí. Při přechodu z XP na 7ky jsem výše zmíněný postup spouštění registru bug fix nedodržel a tsunpack.exe mi rozbalí správně pouze mé archivní aktivity (rozbalované na XPéčkách), leč nové jak píše Pavlík, nejsou vidět.

děkuji za radu. A.

Martens

Strojvedoucí
Program tsunpack.exe se neinstaluje a tudíž jej není možné odinstalovat samostatně. Tsunpack.exe se dostane na disk jako součást instalace MSTS.

Bugfix, který koluje po netu opravoval jen to, že v registrech opravil asociaci souborů *.apk tak, aby se spouštěly aplikací tsunpack (byl tam nějaký problém v parametrech aplikace).

Děkuji za reakce. Měl jsem tam ten od p. Šemory a zkusil jsem to přepsat Kebarkovým, leč ve složce UTILS jsem ho měl jen u zálohy MSTS a ne u originálu+BP. Proto jsem přepsal složky a zkoušel to v té záloze, kde ten exáč byl, ale nepomohlo to. Jsem už z těch sedmiček vs MSTS za ten půlměsíc po upgradu z XPéček tak zblblý a zjevně to tu mám vše tak zabordelované, že jsem se rozhodl pro přeinstal MSTS. Teď však po nainstalování origotrati opět tuto ani nerozjedu, byť zpouštím jako správce. Stejně jako před dvěma týdny. Už jsem z toho Microsoftu našrot.

okoun

Začátečník
Já spustím jako správce s kompatibilitou Win. XP 3 i registr bug fix i tsunpack.exe a registr bug fix napíše "there was an error. Check the registry settings manually" a když spustím tsunpack.exe zadám cestu k MSTS dvakrát poklikám na aktivitu ona se jakože rozbalý,ale v adresáři není. Co dělám špatně?

poison

Pomocník strojvedoucího
Přátelé potřebuju pomoct, po reinstalu W7 jsem nainstaloval MSTS, narval tam vše ze zálohy a normálně jezdím, ale z apk se mi aktivita kopíruje namísto do hry tak do C:...../AppData/Local/VirtualStore. Vše jsem spouštěl jako správce jako vždy. Co s tím provést? Nechce se mi to hledat, díky za radu
Nemáš to náhodou nakopírovaný taky do uvedené složky? Pokud ano já to řešil následovně.

Problém s apk vyřešen, tsunpack v Train Simulator/UTILS nebyl označen "Spouštět jako správce".

Nahoře