Tvorba aktivity - problémy

Rop

Začátečník
Mám takový námět, ale nějak mi nejde realizovat.
Stanice Ostrava-Svinov - řízený vlak přijede z Opava-východ, pobyt 7 minut, odjede směr Ostrava hl. n. Řízený vlak jede přes výhybky 1,2,4,5,16,17 na 6. kolej a odjíždí z 6. koleje přes výhybky 17,16,12,10,9,8,3 na 1. traťovou kolej.
Jenom mě ani nenapadá, jak udělat "křižování" - tedy pro začátek vlak přijede z Ostrava hl. n. a odjede směr Polanka nad Odrou (příjezd ve stejný okamžik, jako je příjezd řízeného vlaku). Ten jede z 2. traťové koleje přes výhybky 8,9,10,12,14 na 2. kolej a odjede na 2. traťovou kolej směr Polanka nad Odrou.

Máte nějakou ideu jak to zrealizovat?

Pánové, stalo se Vám někdy, že jste v editoru umístili událost (závislou na místě), ale ona se "na mapě" nezobrazuje? Přitom v okně událostí je. Potřeboval bych takovouto událost posunout=vycentrovat, ale když ji nevidím...

Pánové, prosím zkušené z provozu o radu. Chci nasimulovat poruchu HV (ř.163) při jízdě v mezistaničním úseku a následné dojetí výběhem do nejbližší stanice. Jakou poruchu bych mohl nasimulovat? Jak by se projevila (prásknutí, kontrolky)? Co by musel fíra udělat?
Díky za každý tip.
ps: asi bude lepší do sz, ať případně neprozrazuji zápletku.
Díky

Nahoře