ZD Simulator 3.3

Howky

Signalista
Hoj kluci

Poprosil jsem kamaráda o překlad hlavní stránky ZD simulátoru
( Pokud by někdo uměl přeložit lépe ,rádi si necháme poradit. )
(dal jsem to do přehlednější verze ale potřebuje to upravit)

Šnek

Vlakvedoucí
Tak jsem se párkrát rozjel, dojel kousek po trati, krajina nic moc, ale nezaujalo mě to až tak, tak jsem to odložil.

F

FrantaVopička

Host
Tak jsem tento zázrak taky vyzkoušel. Kdyby existovalo něco podobného pro naše mašiny, byla by to paráda. Než jsem se s mašinou rozjel, trvalo mi to pár hodin. Oživená byla, ale ne a ne se pohnout. Nakonec pomohl typicky "ruský" přístup - tak dlouho jsem bušil do kontroleru, až se chytil (aneb co nejde silou, jde ještě větší silou).:D Parádní vychytávkou je dynamické schema F3+F1. Jednoduše se pak dá zjistit, co je pod napětím a kde může být problém.

Howky

Signalista
Malá ukázka z překladu.
Pokud se mě povede domluvit s autorem trenažeru,, tak by se mohla vydat menší beta verze českého překladu.
Na překladu se stále pracuje.
S překladem mě pomahájí i další osoby.

Howky

Signalista
Tak už vím jak je to s multákem v ZD simulátoru, ptal jsem se na to jednoho ruského tvůrce, prý bude možné hrát až dokonči testovaní multáku ale, je tu možnost si snima zatestovat v sobotu 8.10 .2011 čas bude ještě upřesněn doufám.
Jinak sem se ptal na možnost vytvoření CZ modelů a zeptá se na to hlavního autora, a to ohledně češtiny? když pomůžeme tak by to asi šlo.

Dobrý simulátor, jen mi za jízdy nemůže nebo vylítnout(třeba hlavní vypínač), jelikož to pak už nespravím. Jednou se ozvala rána, hlavní vypínač vypnut, smetáky dole, v kabině dým, tak radši kouknu do strojovny a ono hoří oba podvozky.:) Jen ta krajina je taková slabší...

Nahoře