ZD Simulator 3.3

Howky

Signalista
#21
Hoj kluci

Poprosil jsem kamaráda o překlad hlavní stránky ZD simulátoru
( Pokud by někdo uměl přeložit lépe ,rádi si necháme poradit. )
(dal jsem to do přehlednější verze ale potřebuje to upravit)
 

Šnek

Vlakvedoucí
#22
Tak jsem se párkrát rozjel, dojel kousek po trati, krajina nic moc, ale nezaujalo mě to až tak, tak jsem to odložil.
 
F

FrantaVopička

Host
#23
Tak jsem tento zázrak taky vyzkoušel. Kdyby existovalo něco podobného pro naše mašiny, byla by to paráda. Než jsem se s mašinou rozjel, trvalo mi to pár hodin. Oživená byla, ale ne a ne se pohnout. Nakonec pomohl typicky "ruský" přístup - tak dlouho jsem bušil do kontroleru, až se chytil (aneb co nejde silou, jde ještě větší silou).:D Parádní vychytávkou je dynamické schema F3+F1. Jednoduše se pak dá zjistit, co je pod napětím a kde může být problém.
 

Howky

Signalista
#26
Malá ukázka z překladu.
Pokud se mě povede domluvit s autorem trenažeru,, tak by se mohla vydat menší beta verze českého překladu.
Na překladu se stále pracuje.
S překladem mě pomahájí i další osoby.
 

Howky

Signalista
#30
Tak už vím jak je to s multákem v ZD simulátoru, ptal jsem se na to jednoho ruského tvůrce, prý bude možné hrát až dokonči testovaní multáku ale, je tu možnost si snima zatestovat v sobotu 8.10 .2011 čas bude ještě upřesněn doufám.
Jinak sem se ptal na možnost vytvoření CZ modelů a zeptá se na to hlavního autora, a to ohledně češtiny? když pomůžeme tak by to asi šlo.
 
#33
Dobrý simulátor, jen mi za jízdy nemůže nebo vylítnout(třeba hlavní vypínač), jelikož to pak už nespravím. Jednou se ozvala rána, hlavní vypínač vypnut, smetáky dole, v kabině dým, tak radši kouknu do strojovny a ono hoří oba podvozky.:) Jen ta krajina je taková slabší...
 
Nahoře