Hlášení chyb pro trať Bratislava - Brno - Č.Třebová - Kolín - Praha

Asi tak vše v pohodě :). Jediné místo kde souprava vyskakovala při 160 km/h bylo na zhlaví v žst. Záboří nad Labem ve směru Týnec nad Labem a opačně na pardubickém zhlaví. Vždy musím zpomalit na 140 km/h. Pak už ok projedu :D.
 
A 10 let to nikomu nevadilo :D Kdyby byl originál podjezd, tak by se tohle nestalo. :D Pošlu tam lidi.

Jinak když se jede do Lanžhota od Kútů, je tam špatně nalinkované návěstidlo, rovně chybí link, tedy proti stůj. Už jsem to opravil, tak tohle hlásit nemusíte. To je tak, když se vyměňuje 50 návěstidel, které se musí znovu nalinkovat. Snad tohle bude jediná anomálie.
 

Dan J.

Strojvedoucí
Jinak když se jede do Lanžhota od Kútů, je tam špatně nalinkované návěstidlo, rovně chybí link, tedy proti stůj
Ajajajaj, tak to bude chtít opravku, poněvač mám hotový rychlík z Bohumína přes Brno do Bratislavy z roku 1969 a tohle bude v OR problém a předělávat takhle rozsáhlou aktivitu fakt nechci. V pracovní aktualizaci to bylo v pohodě.
 

alcapone

Pomocník strojvedoucího
Proč. Zatim jen předělej 2 nebo 3 trafiky co ti tam jedou. Nebo zkus jim dát kodovku. Ty to máš z druhé strany, ale já jedu z Bratislavy. V OR to projedu, ale pouze v manuálním řízení návěstí. Já si řikal co se najednou děje.
 
V Nezamyslicích směrem na Kojetín, nedaleko vjezdového návěstidla není násep s mostem zarovnaný s kolejí, ale je prakticky zarovnaný s povrchem, takže se těch pár desítek metrů jede vzduchem. ZÁZRAK!!! :cool::D
 

Venny

Provozní technik
Beroun, konec výtažné na karlštejnském zhlaví (vlevo při jízdě ze stanice) levituje i se zarážedlem.
 
Nahoře